fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Fiat wkracza na rynek nieruchomości. Otworzy budynek nazwany Fiat House w Fort Lee

Fiat wkracza na rynek nieruchomości. Otworzy budynek nazwany Fiat House w Fort Lee

W ramach projektu Fiat House powstanie kompleks apartamentowy z ponad 300 lokalami mieszkalnymi, inspirowanymi designem włoskiego producenta. Budynek zostanie otwarty w 2024 roku, czyli w podobnym czasie, w jakim spodziewana jest premiera w pełni elektrycznego modelu 500 na rynku amerykańskim.

Fiat wkracza do branży mieszkaniowej. Lokalizacja w Fort Lee w stanie New Jersey została wybrana strategicznie, ponieważ nie tylko znajduje się na skrzyżowaniu 8 głównych autostrad, ale także jest w stosunkowo niewielkiej odległości od Nowego Jorku.

Kompleks apartamentów ma obejmować ponad 300 rezydencji, z których część będzie w pełni umeblowana. Wyposażenie to, jak również sam układ apartamentów, mają być reprezentatywne dla charakterystycznego designu Fiata 500 i efektywnego wykorzystania przestrzeni. Nabywcy będą mieli wybór między wynajmem studia, apartamentu z jedną lub dwiema sypialniami.

Oprócz samych apartamentów Fiat House będzie obejmował szereg udogodnień i przestrzeni społecznych, aby wspierać poczucie wspólnoty. Kompleks ma również oferować usługę współdzielenia samochodów na miejscu z flotą składającą się w całości z Fiatów 500.

O ile takie przedsięwzięcia wśród producentów samochodów luksusowych nie są niczym nowym, o tyle to być może pierwsza taka inicjatywa zapoczątkowana przez markę wytwarzającą pojazdy budżetowe. Nie ma jeszcze żadnych zdjęć tego, jak te apartamenty będą wyglądać w środku. Firma współpracująca z Fiatem przy realizacji tego projektu – UNLMTD Real Estate – twierdzi, że więcej informacji pojawi się na początku przyszłego roku.

Parę słów od siebie dodał dyrektor generalny Fiata – Olivier Francois:

Fiat jest uwielbianą marką na całym świecie, a nasza współpraca z UNLMTD stworzyła wyjątkową okazję do zaprezentowania tego, co Fiat oznacza: zrównoważoną mobilność z optymistycznym, przyszłościowym podejściem. Cieszymy się, że możemy stać na czele tej naturalnej współpracy, którą wzmacnia jednoczesne Wielkie Otwarcie Fiat House i wprowadzenie nowego Fiata 500e na rynek Ameryki Północnej na początku przyszłego roku.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Ferrari SP-8 to nowy model unikatowy. Bazuje na F8 Tributo
Next post
Charles na podium, Carlos czwarty w GP Meksyku. Alfa Romeo poza punktami

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Fiat wkracza na rynek nieruchomości. Otworzy budynek nazwany Fiat House w Fort Lee