fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Kolejna nagroda dla dużego Fiata. Za co tym razem?

Kolejna nagroda dla dużego Fiata. Za co tym razem?

Na plecach przewiezie nawet tonę towaru. Jest najlepszym samochodem świata dla zapracowanych. Czy da radę udźwignąć jeszcze jeden kawałek metalu?

"Top Player Rynku Flotowego", to wyróżnienie przyznawane przez branżowy miesięcznik "Flota" dla firm, które w 2010 roku nie tylko skutecznie obroniły się przed kryzysem ekonomicznym, ale też zaproponowały kupującym niezwykle ciekawe i innowacyjne produkty oraz usługi.

Fiat Professional otrzymał statuetkę "Top Player 2010" w kategorii "Premiery flotowe 2010" za najnowszą generację wielofunkcyjnego Fiata Doblo Cargo – taki kawałeczek metalu to dla niego pestka. Smiley

 Oto jak jury uzasadniło swój wybór: "W uznaniu za dobry pomysł na auto użytkowe nowego typu – innowacyjne, niebanalne stylistycznie i co istotne – z możliwością wszechstronnego dostosowania pojazdu do konkretnych potrzeb firmy, niezależnie od branży, którą ona reprezentuje. Doceniamy też to, że owa użyteczność i funkcjonalność nie muszą aż tak dużo kosztować. Dodatkowe uznanie należy się firmie Fiat Auto Poland za konsekwentne działania zmierzające do zwiększenia udziałów firmy w segmencie aut służbowych."

"Nowy Fiat Doblo Cargo staje się "zawodowym kolekcjonerem" nagród. Do niezwykle prestiżowego tytułu Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku 2011 "International Van of the Year 2011" i innych wyróżnień teraz dołączyła statuetka "Top Player 2010". To uznanie ze strony magazynu "Flota" potwierdza naszą umiejętność reagowania na coraz wyższe wymagania jakie przed nami stawiają Klienci. Nowy Doblo, to pojazd pomyślany, jako innowacyjny już na samym początku prac projektowych. Doblo, jak żaden inny samochód tej klasy, oferuje naszym klientom: największy przedział ładunkowy w segmencie, najbardziej zaawansowany układ zawieszenia, jednocześnie dbając o portfel użytkownika niski poziom spalania, a dla ekologów emisji spalin." – powiedział Leszek Sukiennik, country manager marki  Fiat Professional.

Poprzedni wpis
Addio! Fiat 600 na mecie w Muzeum Techniki
Następny wpis
Uwaga! Alfa Romeo pędzi w mundurze Policji

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Kolejna nagroda dla dużego Fiata. Za co tym razem?