fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Rekordowe pierwsze półrocze dla Lancii

Rekordowe pierwsze półrocze dla Lancii

Lancia Ypsilon żegna się z włoskim rynkiem najlepiej jak potrafi: samochód upiększył drogi Italii i odegrał wiodącą rolę w pierwszych sześciu miesiącach tego roku, gromadząc niezwykłe liczby dla marki. Lancia zakończyła pierwszą połowę roku z 24 709 rejestracjami, 3-procnetowym wzrostem wolumenu i udziałem w rynku na poziomie 2,8%, co jest zgodne z ubiegłorocznymi wynikami i potwierdza jej pozycję jednego z najlepiej sprzedających się samochodów w swoim segmencie.

W tym miesiącu kultowy pojazd ustępuje miejsca swojemu następcy – nowej Lancii Ypsilon, pierwszemu samochodowi w nowej erze marki, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród szerokiej publiczności i międzynarodowej prasy. Nowa Lancia Ypsilon, dostępna w wersji z silnikiem w 100% elektrycznym lub hybrydowym, oferowana jest w trzech różnych wersjach wyposażenia o średniej cenie rynkowej, korzystając w pełni z obecnych zachęt rządowych. Ponadto kilka tygodni temu nowy samochód pojawił się na pierwszej imprezie Open House w 160. salonach dealerskich Casa Lancia we Włoszech, zbierając ponad 4000 wyrazów zainteresowania i dużą liczbę pozytywnych opinii po pierwszych jazdach próbnych.

Wszystkie salony zostały odnowione zgodnie z nową identyfikacją wizualną Lancii i zapewniają lepsze wrażenia klientom, częściowo dzięki odnowieniu sił sprzedaży, składających się z oddanych i certyfikowanych sprzedawców Lancii. Wizyta w tych ekskluzywnych przestrzeniach będzie również okazją do odkrycia wyjątkowej promocji, która umożliwia natychmiastowe zajęcie miejsca za kierownicą i skorzystanie z nowych premii rządowych. Na przykład przy wymianie pojazdu z homologacją do Euro 2, będzie można uzyskać dostęp do premii rządowej i zakupić nową Lancię Ypsilon Ibrida w wersji z miesięcznymi ratami w wysokości 130 euro przez 36 miesięcy. 

Według słów Raffaele Russo, Dyrektora Zarządzającego Lancia we Włoszech: 

Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny możemy być świadkami pasji i miłości otaczającej Lancię Ypsilon – zwycięskiego modelu, który od dziesięcioleci zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. Dane za pierwsze półrocze 2024 r. dają nam możliwość świętowania w najlepszy możliwy sposób modelu, który zapisał się w historii samochodów miejskich we Włoszech. Pałeczka jest teraz przekazywana nowej Lancii Ypsilon. Oprócz pierwszego wydarzenia Open House, wzięła ona również udział w 1000 Miglia 2024, jako samochód wspierający legendarną Lancię Aurelię B20GT, która brała udział w wyścigu.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Jak wyglądają przygotowania do wyścigów długodystansowych w 499P?
Next post
P5 dla Sainza w GP Wielkiej Brytanii. Leclerc ponownie poza punktami

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Rekordowe pierwsze półrocze dla Lancii