FI.pl, Dr Kava i przyjaciele organizują przedświąteczny kiermasz, z którego dochód przekażemy w postaci produktów codziennej potrzeby do Domu Samotnej Matki w Warszawie. Masz pomysł na świąteczny gadżet? Możesz przekazać jakieś upominki na kiermasz? Dołącz do akcji!
Przez najbliższe dwa tygodnie będą trwały przygotowania do kiermaszu oraz produkcja różnych upominków. Sympatycy tego przedsięwzięcia zapowiedzieli już wykonanie, m.in. świątecznych ozdób, wełnianych skarpetek, kolorowanek dla dzieci oraz słodkości.
Portal FI.pl przekaże na kiermasz pulę gadżetów motoryzacyjnych, w tym modele Alfa Romeo, koszulki, smycze oraz wiele drobnostek. Wszystko będzie do kupienia w bardzo okazyjnych cenach!
(c) Jakub Ziółkowski
Zasady kiermaszu będą bardzo proste: każdy z przedmiotów będzie miał swoją cenę minimalną. Każdy przedmiot będzie można kupić wpłacając cenę minimalną lub oczywiście wyższą.
Pamiętajcie, to nie zbiórka pieniędzy czy prezentów dla dzieci! Dzięki uzbieranym środkom, jeszcze przed świętami zakupimy produkty codziennej potrzeby takie jak pieluchy, nawilżone chusteczki higieniczne dla dzieci, produkty żywnościowe itp. Wszystko zależy od tego, ile środków uda się nam zgromadzić. Całość zostanie dostarczona do Domu Samotnej Matki przy ul. K. Szymanowskiego w Warszawie.
Kiermasz odbędzie się w sobotę 17 grudnia, w godzinach 12-18, w kawiarni Dr Kava na ul. Hożej 58/60. Będzie to także doskonała okazja do przedświątecznego spotkania się w gronie przyjaciół.
Do tej pory do akcji przyłączyli się:
- Dr Kava
- ForzaItalia.pl
- BHF Harendarczyk – przekazując chemię gospodarczą na rzecz DSM
- Inter Motors
- Ducati Polska
- Delikatesy MAXIMA, ul. Szulborska 3/5, ul. Powstańców Śląskich 108 – przekazując artykuły spożywcze na rzecz DSM
- Kolorowanki by Mroux
- http://irenkus.blogspot.com/p/o-mnie.html – ręcznie robiona biżuteria
- Aleksandra Krzemianowska przekaże jedną ze swoich prac z wystawy fotograficznej
- Sebastian Fabijański – aktor występujący w serialach „Linia życia”, „Tancerze” i innych, przekazał na kiermasz zdjęcia z autografami!
- Duża grupa pozytywnych osób przygotowująca m.in: pyszne brownie, kapcie dla dzieci, wejściówkę na na lekcję tańca izraelskiego i wiele innych!
Gadżety przekazane przez firmę Inter Motors:
Gadżety Ducati:
No Comment