fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

W 110. rocznicę Alfy Romeo, muzeum w Arese zostanie ponownie otwarte

W 110. rocznicę Alfy Romeo, muzeum w Arese zostanie ponownie otwarte

Włoski producent samochodów podjął decyzję o otwarciu muzeum w Arese i to w specjalnym dla Alfy Romeo dniu, tj. 24 czerwca, kiedy to obchodzone będą 110. urodziny marki.

Aż do niedzieli 28 czerwca muzeum będzie codziennie otwarte w godzinach od 10 do 18. W dodatku organizatorzy przygotowali dla fanów szereg niespodzianek, w tym dotąd zamknięte dla publiczności pomieszczenia, gdzie przechowywanych jest dodatkowych 150 pojazdów, wiele silników samochodowych, lotniczych i morskich, trofeo, dzieła sztuki, akcesoria i wiele innych eksponatów.

Muzeum będzie można zwiedzać po wcześniejszej rezerwacji i w grupach składających się maksymalnie z 10 osób. W środę 24 czerwca alfisti będą mogli wziąć udział w paradzie na torze zakładu Arese, przy czym wszyscy potencjalni uczestnicy proszeni są o wcześniejsze potwierdzenie udziału poprzez wysłanie wiadomości na maila info@museoalfaromeo.com – ma to pomóc w kwestiach organizacyjnych.

Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć na żywo Alfę Romeo Giulię GTA. Przewidziano także dwa spotkania, które pierwotnie miały odbyć się w marcu i kwietniu, ale ze względu na wyjątkową sytuację epidemiologiczną przełożono je na: sobotę 24 czerwca (temat: koncept bolidu Spider, wersja 916) i niedzielę 28 czerwca (temat: 164 Q4). Oba będą miały miejsce w sali Giulia i rozpoczną się o godzinie 15:00. Konferencje są wliczone w cenę biletów. 

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie muzeum – www.museoalfaromeo.com.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Poprzedni wpis
156 to kolejny bohater serii Storie Alfa Romeo
Następny wpis
Tak wygląda unikatowa 488 Pista Verde Tevere

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
Udostępnij

W 110. rocznicę Alfy Romeo, muzeum w Arese zostanie ponownie otwarte