fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

W połowie września 2021 Alfa Romeo sprzedała tysięczny samochód w Polsce

W połowie września 2021 Alfa Romeo sprzedała tysięczny samochód w Polsce

W połowie września 2021 roku w Polsce został sprzedany tysięczny egzemplarz marki Alfa Romeo. Wydarzyło się to o niemal trzy miesiące wcześniej w porównaniu do 2020 roku. To dobry prognostyk całorocznej sprzedaży w kraju nad Wisłą. 

W bieżącym roku jak dotąd Alfa Romeo odnotowała sprzedaż wyższą o 32%, przekraczając 22% wzrost rynku samochodów osobowych oraz podnosząc w nim swój udział. Tysięczną transakcję zrealizowano na początku września w łódzkim salonie Zasada Auto. Nabywcą jest Piotr Lisowski, który zdecydował się na zakup Giulii Veloce o mocy 280 KM i wyposażonej w napęd na obie osie Q4. Wspomniał o tym, co zaważyło na jego wyborze:

Alfa Romeo to dla mnie jedyna marka oferująca nie tylko sam pojazd, ale i ogromne emocje owiane 111-letnią wspaniałą historią. Idąca przez lata swoją niesztampową drogą nieraz pokazującą, jak łamie się schematy i szablony z korzyścią dla klienta, niejednokrotnie pozytywnie go zaskakując. Wybrałem piękną i szybką Giulię Veloce, ponieważ życie jest za krótkie, żeby jeździć nudnymi samochodami. Lubię kolorować świat pięknem motoryzacji a Giulia jest odzwierciedleniem czystego piękna o sportowym sercu.

Polskie przedstawicielstwo marki podkreśla, jak Alfa Romeo coraz lepiej radzi sobie na rodzimym rynku. Oba modele – Giulia i Stelvio – są coraz chętniej kupowane przez klientów w naszym kraju. Nabywcy mogą liczyć na 5-letnią gwarancję Maximum Care z limitem przebiegu do 200 000 km. W dodatku ambasadorem marki jest Robert Kubica, kierowca rezerwowy F1 Alfa Romeo Racing ORLEN.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

 

Previous post
Brzmienie Pagani Huayry R nawet na filmie zapiera dech w piersiach
Next post
Nowe generacje Alfy Romeo mają mieć możliwie mało wyświetlaczy

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

W połowie września 2021 Alfa Romeo sprzedała tysięczny samochód w Polsce