fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Wyjątkowy Fiat Punto trafi na aukcję WOŚP

Wyjątkowy Fiat Punto trafi na aukcję WOŚP

FCA zachęca do wzięcia udziału w aukcji internetowej. Przedmiotem licytacji jest idealnie zachowany Fiat Punto 1.1 z 1998 roku, należący do niejakiego pana Szymona z Katowic. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na cele dobroczynne.

Na przestrzeni niespełna 23 lat Fiat Punto przejechał zaledwie 13 500 kilometrów. Jak przeczytamy w ogłoszeniu, samochód jest w stanie nienagannym, co jest zasługą niskiego przebiegu i garażowania od momentu zakupu. Obecny właściciel wszedł w jego posiadanie w 2019 roku, po czym zlecił serwis pozakupowy, w ramach którego zostały wymienione m.in. rozrząd z pompą wody i pompa paliwa. Do przedmiotu aukcji dołącza fakturę za wspomniany serwis, a także komplet rzeczy, jakie przekazał mu pierwszy właściciel, w tym: książkę gwarancyjną, instrukcję obsługi, komplet kluczy, karty kodowe, etui i futerały.

Mimo niskiego przebiegu samochód przeżył niejedną przygodę – w 1999 roku złodzieje włamali się do garażu i wybili szybę boczną pasażera, uszkadzając przy okazji zamek wlewu paliwa. W 2005 auto uczestniczyło w niewielkiej stłuczce, w wyniku której doszło do uszkodzenia tylnego błotnika i drzwi. Poza tym pojazd jest niemal w takim stanie, w jakim opuścił wrota fabryki – wciąż ma to samo ogumienie, co 22 lata temu!

Licytacja zakończy się w poniedziałek, 1 lutego 2021 roku o godzinie 10:27. Ogłoszenie można znaleźć w serwisie Allego.pl.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Allegro.pl

Previous post
Fan Lancii stworzył futurystyczna wizualizację nowej Delty
Next post
Alfa Romeo Tonale ma zadebiutować jesienią tego roku

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Wyjątkowy Fiat Punto trafi na aukcję WOŚP