fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Wiosenna wyprawa ClassicCarsŁódź

Wiosenna wyprawa ClassicCarsŁódź

ClassicCarsLodz Fiat 600

27 kwietnia prężnie działająca grupa miłośników klasyków w Łodzi zorganizowała wiosenny rajd na inaugurację sezonu. Odwiedziliśmy tę imprezę skuszeni pięknie włoskim projektem naklejki rajdowej.

Start rajdu odbył się z parkingu Hotelu Centrum przy ul. Kalińskiego w Łodzi. Na miejscu stawiła się prężna reprezentacja klasyków z Łodzi i okolic, przyjechała silna reprezentacja Stada Baranów w wielkim Fordzie Econoline, a także zaprzyjaźniona załoga w Mini Clubman z Wrocławia. Imprezy ClassicCarsŁodź przyciągają coraz więcej sympatyków, co ma bardzo prostą przyczynę – organizuje je po prostu bardzo entuzjastyczna drużyna a rajdy mają świetną atmosferę.

ClassicCarsLodz

Na parkingu pora prężącą muskuły 458 Italią byłą spora reprezentacja włoskiej motoryzacji. Stawiły się m.in. Fiaty 850, X1/9, cudna 600-tka oraz 127p. Poza tym przekrój klasyków było szeroki, od Porsche 911, przez kilka klimatycznych Citroenów 2CV do Fiatów 125p.

ClassicCarsLodz Fiat

ClassicCarsLodz Fiat 600

Po odprawie i rozdaniu itinererów załogi ruszyły w drogę …a my na kawę.

Dołączyliśmy do ekipy jeszcze na punkcie próby sportowej w Gostkowie Starym, gdzie pięknie uginały się na zakrętach Citroeny 2CV, a Polskie Fiaty 125p gubiły kołpaki. Po próbie sportowej odbyło się jeszcze krótkie zgrupowanie przed pałacem gdzie zawodnicy udzielali odpowiedzi na kolejne pytania. Na tym etapie się już pożegnaliśmy i wróciliśmy do Warszawy.

ClassicCarsLodz

ClassicCarsLodz Fiat 600

Na pewno odwiedzimy jeszcze imprezy ClassicCarsŁodź, może tym razem bardziej dopasowanym pojazdem, którym bez wstydu będzie można wziąć udział w rajdzie 🙂 Łódź Fiatami stoi!

Relacje organizatorów znajdziecie pod tym linkiem: http://classiccarslodz.pl/index.php/odwiedzamy/354-wiosenna-wyprawa-galeria

 

{gallery}ClassicCarsLodz/WyprawaWiosenna2013/galeria{/gallery}

Poprzedni wpis
Auto Nostalgia 2013
Następny wpis
Vespa i przyjaciele otwierają sezon!

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Wiosenna wyprawa ClassicCarsŁódź