fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Alfa Romeo Abonament – nowa forma wynajmu aut dla firm

Alfa Romeo Abonament – nowa forma wynajmu aut dla firm

Alfa Romeo Abonament to nowa forma finansowania dla klientów flotowych. Program dostępny od początku 2018 roku pozwala wynająć auto na 24 lub 36 miesięcy w jednej z opcji rocznego przebiegu – 20 lub 40 tys. km, a także w trzech wysokościach opłaty wstępnej.

Jak twierdzi Fiat Chrysler Automobiles, nowa oferta ma umożliwić korzystanie z pojazdu bez konieczności jego zakupu. Przyszłych klientów skusić może fakt, że większość kosztów użytkowania zawartych jest w racie miesięcznej. Mowa o ubezpieczeniu z pakietem AC/OC/NW, wraz z likwidacją szkód, serwisie (w tym kosztach robocizny i części zamiennych), przeglądach gwarancyjnych, oponach zimowych (z wymianą i magazynowaniem), a także opłacie za rejestrację.

Alfa Romeo Abonament

Po zakończeniu okresu wynajmu klient może wymienić pojazd na nowy, odkupić auto, które było przedmiotem umowy lub zrezygnować z kontynuowania programu. Obecnie w ofercie są cztery pojazdy, w tym MiTo 1.4 78 KM za 1049 zł lub 1169 zł miesięcznie, przy przebiegu analogicznie 20 lub 40 tys. km i okresie wynajmu na 24 miesiące lub 999 zł i 1149 zł przy 36 miesiącach.

Bardziej wymagający klienci mogą zdecydować się na Giuliettę 1.4 TB 120 KM za kwotę od 1219 zł do 1449 zł miesięcznie. Ofertę uzupełniają Giulia 2.0 TB 200 KM AT8 z napędem na tył, a także Stelvio 2.0 TB 200 KM AT8 AWD.

Alfa Romeo Abonament

Alfa Romeo Abonament jest oferowany w ramach programu FCA Fleet Services i dostępny u wybranych dealerów marki. Operatorem programu jest firma ALD Automotive. Szczegóły znajdziecie na stronie www.abonament.alfaromeo.pl.

Nowy program stanowi uzupełnienie oferty, o czym wspomniał Bartłomiej Brzozowski, dyrektor Sprzedaży Flotowej FCA Poland:

Nigdy wcześniej nie mieliśmy w naszej marce tak kompletnej oferty dla firm, z tak przyjaznym dla klienta i konkurencyjnym cenowo programem, jak Alfa Romeo Abonament. W zasadzie łatwiej mi wymienić usługi nieuwzględnione w programie, ponieważ nasz klient musi pamiętać wyłącznie o tankowaniu paliwa i okazjonalnym dolewaniu płynu do spryskiwaczy.

To tym bardziej kusząca propozycja, zważywszy na atrakcyjną gamę modelową, w szczególności na Giulię i Stelvio. Włoski sedan zakwalifikował się do finału Światowego Samochodu Roku 2018, podczas gdy SUV walczy o tytuł Europejskiego Samochodu Roku 2018.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Fiat Tipo
Poprzedni wpis
Wkrótce na polskim rynku zadebiutuje odświeżone Tipo
Iveco Ferrari Scuderia Team na sprzedaż
Następny wpis
Iveco Ferrari na sprzedaż. Autokarem podróżował Michael Schumacher

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Alfa Romeo Abonament – nowa forma wynajmu aut dla firm