fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Alfa Romeo umożliwia zarezerwowanie jazdy próbnej Stelvio za pomocą Amazona

Alfa Romeo umożliwia zarezerwowanie jazdy próbnej Stelvio za pomocą Amazona

Alfa Romeo nawiązała współpracę z firmą Amazon, dając klientom w Wielkiej Brytanii mieszkającym w Londynie, Birmingham, Manchesterze lub Edynburgu, możliwość zamówienia 45-minutowych jazd próbnych za kierownicą Stelvio.

Wystarczy wejść na stronę amazon.com.uk/adlp/alfaromeo, za pośrednictwem której można wybrać najbardziej nam odpowiadającą datę i godzinę, a samochód zostanie dostarczony przez pracownika Alfy Romeo i to bez względu na to, czy jako adres docelowy podasz dom, czy miejsce pracy. Przy czym warto mieć na uwadze, że sama oferta będzie dostępna tylko przez ograniczony czas. Producent chce sprawdzić, na ile skuteczne jest zastosowanie takiego sposobu dotarcia do potencjalnych klientów.

Alfa Romeo liczy, że po 45 minutach spędzonych ze Stelvio, osoby korzystające z tej usługi przynajmniej w przyszłości rozważą zakup tego pojazdu lub polecą go znajomym. Jeśli jednak tak krótka jazda próbna okaże się wystarczająco przekonująca, klient zostanie skierowany do lokalnego sprzedawcy samochodów.

Zdaniem Jamesa Marsha, piastującego stanowisko kierownicze w FCA UK, współpraca z Amazonem może okazać się owocna:

Stelvio to pierwszy SUV Alfy Romeo i z tym nowym samochodem przyszło świeże myślenie. Praca z firmą Amazon nad programem jazdy próbnej dała nam szansę na to, aby nasi klienci znaleźli się w centrum uwagi i mogli sprawić, że cały proces wypróbowywania nowego samochodu będzie możliwie najwygodniejszy, a jednocześnie pozwoli im doświadczyć pasji, z jaką tworzone są produkty Alfy Romeo.

Jazdy testowe odbyły się w weekendy 24-25 listopada. Na kolejne tury można zapisać się w grudniu, w weekendy przypadające na 1-2, 8-9, 15-16. Ceny za Alfa Romeo Stelvio w Wielkiej Brytanii zaczynają się od 36 990 funtów.

Alfa Romeo Stelvio była piątym najczęściej rejestrowanym SUV-em segmentu D w Europie w sierpniu. Najmocniejszy wariant tego modelu do niedawna był królem Nürburgringu Nordschleife w swoim segmencie. I właśnie z tej okazji powstała limitowana seria Quadrifolgio NRing.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Poprzedni wpis
Lamborghini Day Japan 2018. W Yokohamie zebrało się ponad 200 aut
Następny wpis
Oto Fiaty i Abarthy stworzone przez polskiego pasjonata modelarstwa

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Alfa Romeo umożliwia zarezerwowanie jazdy próbnej Stelvio za pomocą Amazona