fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Coolturalna Częstochowa zaprasza miłośników włoszczyzny!

Coolturalna Częstochowa zaprasza miłośników włoszczyzny!

Coolturalna CzestochowaDzisiaj prezentujemy kolejną propozycję spotkania w dość mocno zapełnionym już kalendarzu wydarzeń sezonu 2011. Nie będzie to zwykłe kopanie w oponkę a … Dzień Dziecka!

Miłośnik włoszczyzny, użytkownik Lancii i Alfy Romeo, Adam Grewenda, stworzył inicjatywę Coolturalna Częstochowa. Misją nowego stowarzyszenia jest, zgodnie z nazwą, ożywianie życia kulturalnego Częstochowy, a także pomoc najbardziej potrzebującym. Główne przedsięwzięcia, które organizuje nowe stowarzyszenie to zbieranie paczek z upominkami na gwiazdkę dla dzieci, wykłady i debaty oksfordzkie dla licealistów, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa na drodze, jak i organizowanie festynów połączonych z koncertami. 
Najbliższą imprezą będzie festyn organizowany z okazji Dnia Dziecka. W programie spotkania znajdą się różne atrakcje dla najmłodszych, w tym pokaz aut policyjnych, pokaz ratownictwa z rozcinaniem samochodu, konkursy, zjazdy na linach i strzelnica. Impreza odbędzie się 11 czerwca w Szkole Podstawowej nr 34 przy ul. Marii Dąbrowskiej 5/9. Coolturalna Częstochowa zaprasza miłośników włoskiej motoryzacji do wspólnego spotkania przy okazji tej imprezy i zaprezentowania swoich samochodów najmłodszym. Będzie to idealna okazja do aktywnego wypoczynku i zarażenia kolejnego pokolenia pasją do włoskich aut.
11 czerwca odbędzie się również Drive it Day (napiszemy o tym niebawem) – czyli dzień jeżdżenia klasykami. Macie zatem świetną okazję na przejażdżkę!
Portal ForzaItalia.pl objął patronat medialny nad tą imprezą i będziemy Was informować o przygotowaniach. Przygotujemy także reprezentację klubową, która pojawi się na imprezie. Dołączcie do nas! 
Jakub Strzemżalski
Poprzedni wpis
Dzień na torze z Classicauto
Następny wpis
Zlot miłośników włoskiej motoryzacji!

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
Udostępnij

Coolturalna Częstochowa zaprasza miłośników włoszczyzny!