fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Fullback nagrodzony

Fullback nagrodzony

Fiat Fullback jest bliźniakiem Mitsubishi L200. To jednak starszy brat wygrywa w rankingach sprzedaży. Pick-up Fiata stanowi margines sprzedaży samochodów z gamy Fiat Professional.

Sytuacja dziwi, bo Fullback nie jest gorszy niż L200. Doceniają go przede wszystkim czytelnicy różnych magazynów motoryzacyjnych. Świadczy o tym choćby niedawno przyznana nagroda najlepszej nowości na rynku rosyjskim.

Co roku magazyn „Za Rulyom” (Za kierownicą) wybiera najlepsze samochody i przyznaje im nagrody Grand Prix. O najlepszą nowość walczyły w tym roku 53 samochody podzielone na 11 różnych kategorii. W rolę jury wcielili się czytelnicy internetowi. To ich głosy w liczbie przekraczającej 15 000 przyznali tytuł Fiatowi Fullback, który tym samym otrzymał statuetkę Złotego Pegaza. Samochód oceniany był pod względem 3 kryteriów: wyposażenia, wzornictwa oraz funkcjonalności.

To już drugie ważne wyróżnienie dla włoskiego pick-upa. Poprzednio Fiat Fullback zdobył tytuł „Pick-up Truck of the Year 2017” przyznawany przez czytelników francuskiego magazynu „4×4 Magazine”.

Pozostaje mieć nadzieje, że przyznane nagrody i uznanie czytelników wpłyną także na postrzeganie modelu wśród klientów, a to z kolei podniesie model Fullback w rankingach sprzedaży.

Tekst: Paweł Oblizajek

Zdjęcia: Fiat Press

Poprzedni wpis
Nowe wersje Stelvio
Następny wpis
Gwiazdy sportu wybierają Fiata

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Fullback nagrodzony