Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Kimi Raikkonen reklamuje Stelvio i Giulię

Kimi Raikkonen reklamuje Stelvio i Giulię

Najlepsze lata Kimi Raikkonen w Formule 1 może i ma za sobą, ale fiński kierowca wyścigowy wciąż kontynuuje starty dzięki kontraktowi z Alfa Romeo Racing. Ostatnio wystąpił także w reklamie promującej nową Giulię i Stelvio po liftingu.

W reklamie zobaczymy Kimiego za kierownicą niebieskiej Alfy Romeo Stelvio Veloce, którą porusza się po ulicach Monako. Sama sceneria podkreśla zarówno sportowy charakter modeli, jak i ich przynależność do segmentu premium. Fani doszukują się także nawiązania do kariery w F1, bowiem Raikkonen nie tylko odwiedził Monako – wbrew słowom wypowiadanym pod koniec reklamy – ale i wygrał prestiżowy wyścig w 2005 roku w barwach zespołu McLaren-Mercedes. Sam materiał promocyjny trwa zaledwie 30 sekund:

https://youtu.be/IkZ3yPDiiTw

Włoska marka promuje najnowszą Giulię i Stelvio ze względu na niedawne modernizacje. Auta zostały dopracowane przede wszystkim w 3 głównych dziedzinach: technologii, autonomicznych rozwiązań i łączności

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Huracan Evo 2020 z systemem kontroli głosu Amazon Alexa
Next post
Tak rozpędza się do 316 km/h Lamborghini Huracan Spyder

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Back
SHARE

Kimi Raikkonen reklamuje Stelvio i Giulię