fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Lancia powróciła do Hiszpanii

Lancia powróciła do Hiszpanii

Zespół Lancii i dyrektor generalny marki odbyli pierwsze spotkanie z oddanymi inwestorami z Hiszpanii, aby rozpocząć powrót marki do Europy, wprowadzając na rynek nową Lancię YpsilonWcześniej podobne spotkania odbyli w Belgii, Luksemburgu i Holandii. Pierwszy samochód w nowej erze uosabia proces internacjonalizacji marki, który postępuje zgodnie z solidną i ambitną strategią. Lancia wkracza do Europy z siecią ponad 70. nowych dealerów w takiej samej liczbie głównych miast.

Luca Napolitano – dyrektor generalny marki Lancia – powiedział:

Robimy duże postępy na drodze do powrotu Lancii do Europy, aby stać się pożądaną, szanowaną i wiarygodną marką na europejskim rynku premium. Spotkanie z zaangażowanymi inwestorami z Hiszpanii było okazją do podzielenia się 10-letnim planem strategicznym marki i zamiarami powrotu Lancii do tego kraju. Po Hiszpanii Lancia powróci do Francji, a następnie do Niemiec w 2025 roku. Jesteśmy gotowi!

Kluczową rolę w procesie internacjonalizacji marki Lancia odgrywa wydajny i innowacyjny nowy model dystrybucji, z 50% udziałem sprzedaży online i wybraną liczbą sprzedawców detalicznych z jasną misją: bezkompromisowa jakość i nowe salony zaprojektowane dla europejskiej klienteli poszukującej ponadczasowej elegancji, włoskiego ducha i innowacji, wraz z wygodnym i przyjemnym doświadczeniem w samochodzie. 

Równie istotna jest rola odnowionych sił sprzedaży Lancii, będąca wynikiem procesu selekcji i szkolenia z czterema głównymi wartościami: dbałością o szczegóły, umiejętnością przewidywania potrzeb klienta, najwyższej jakości usługami oferowanymi podczas całej podróży klienta i stałą uwagą na opinie klientów. Wszystko to ma na celu uczynienie roli sprzedawcy dealerskiego jeszcze bardziej centralną, jako pierwszego kontaktu z klientem końcowym. Kolejnym celem jest zagwarantowanie wysokiej jakości i wciągających doświadczeń zakupowych, zarówno online, jak i offline.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

 

Previous post
Mansory przekstałci MC20 w 750-konny batmobil. Powstanie 5 sztuk MCX Pergusy
Next post
Charles P3 i Carlos P5 na Imoli

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Lancia powróciła do Hiszpanii