fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Najlepsze i najgorsze taksówki świata

Najlepsze i najgorsze taksówki świata

Lubicie jeździć taksówką? Bo my nie! Ale czasem siła wyższa jest silniejsza i wtedy trzeba się przełamać. Zgadnijcie gdzie są najgorsi taksiarze…

Za najlepsze taryfy na świecie uznano charakterystyczne londyńskie taksówki, które są prowadzone przez przyjaznych i znających teren kierowców, przynajmniej tak wynika z dorocznego sondażu przeprowadzonego przez portal internetowy hotels.com.

Chociaż taksówki w Londynie są najdroższe z badanych, trzeci rok z rzędu pokonały pojazdy z innych miast dzięki życzliwości i kompetencji szoferów, którzy muszą zdać surowy egzamin, by uzyskać licencję. Na taryfiarzy z Londynu głosowało aż 59 proc. ankietowanych turystów.

Drugie miejsce zdobyli taksówkarze z Nowego Jorku z wynikiem 27 proc., chociaż obok kierowców paryskich są uważani za najbardziej opryskliwych. Mocnym punktem nowojorskich taksówek jest za to ich największa dostępność.
W pierwszej piątce znalazły się jeszcze taksówki z Tokio (26 proc.), Berlina (17 proc.) i Bangkoku (14 proc.).

Wreszcie coś z włoskich klimatów… Za najgorszych kierowców uznano taksówkarzy z… Rzymu. Może ktoś wie jaki jest powód tak niechlubnej pozycji w rankingu? Smiley

By ułatwić odpowiedź na pytanie podpowiemy, że w sondażu oceniano czystość taksówek, cenę, jakość prowadzenia, znajomość terenu, życzliwość, bezpieczeństwo i dostępność.

Poprzedni wpis
Furiosa! Legendarna Lancia wraca do nas!
Następny wpis
Oto najpiękniejszy samochód dla bogaczy!

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Najlepsze i najgorsze taksówki świata