fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Nastolatkowie ukradli dwa Urusy i zderzyli się ze sobą

Nastolatkowie ukradli dwa Urusy i zderzyli się ze sobą

Jak wynika z informacji opublikowanych przez departament policji w Wayland, funkcjonariusze zostali powiadomieni o kradzieży samochodów Lamborghini około godziny 3 nad ranem. 

Niedługo potem na skrzyżowaniu oba pojazdy dostrzegł patrol policji, który niezwłocznie podjął próbę zatrzymania obu Urusów oraz jadącego w tym samym kierunku Chevroleta Cruze’a. Dwa Lamborghini zaczęły uciekać, podczas gdy kierowca amerykańskiego auta zatrzymał się na poboczu. 

Pobliskie jednostki zostały poinformowane o uciekających Urusach w kolorze czarnym i białym. W międzyczasie patrol policji skupił swoją uwagę na Chevrolecie, którym poruszała się grupa nieletnich, w tym kierowca bez prawa jazdy. Zostali oni aresztowani i zabrani na posterunek policji. 

Jedna z jednostek udała się do dealera marki Lamborghini by tam stwierdzić, że zostało rozbite okno salonu. Na miejsce przybyli detektywi, którzy rozpoczęli śledztwo. Przy okazji policja potwierdziła podejrzenie, jakoby oba auta ukradziono. 

Około godziny 9 nad ranem z policją Wayland skontaktowali się koledzy z Malden, by poinformować o zderzeniu obu poszukiwanych Urusów. Jeden z kierowców trafił na tzw. „dołek”, podczas gdy drugi zbiegł. 

Sprawa jest obecnie przedmiotem śledztwa. W następstwie tych wydarzeń, policja pochwaliła współpracę funkcjonariuszy z obu miast oraz dobrą komunikację dyspozytorów i centrum łączności. 

W oficjalnym komunikacie nie ujawniono, na ile wyceniane są straty, ale sądząc po zdjęciach opublikowanych na Facebooku oba auta nie ucierpiały zbyt mocno, co wcale nie oznacza, że ich naprawa będzie należeć do tanich.

Bezstresowo do sprawy podszedł sam dealer, który opublikował poniższy post na swoim profilu na Facebooku:

We think an Urus post is the best fit for today 😉 @lamboboston @ Herb Chambers Lamborghini Boston

Opublikowany przez Herb Chambers Lamborghini Boston Wtorek, 18 lutego 2020

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Poprzedni wpis
Ferrari SF90 Stradale z nagrodą iF Design Awards 2020
Następny wpis
Ferrari i Alfa Romeo podsumowały testy w Barcelonie

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Nastolatkowie ukradli dwa Urusy i zderzyli się ze sobą