fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Oto jak gwiazdy i Lancia kuszą w Wenecji!

Oto jak gwiazdy i Lancia kuszą w Wenecji!

Światowe kino, wielkie gwiazdy, seksowne kobiety i specjalna wersja Lancii. Takie cuda tylko w Wenecji i na czerwonym dywanie. Mamy zdjęcia!

W Wenecji ruszył 67. festiwal filmowy. Galę inauguracyjną uświetniła projekcja biorącego udział w głównym konkursie thrillera "Black Swan" Darrena Aronofsky’ego w którym grają m.in. Natalie Portman, Winona Ryder i Vincent Cassel.

Wśród filmów ubiegających się o nagrodę Złotego Lwa jest "Essential Killing" Jerzego Skolimowskiego, przejmująca i mroczna opowieść o wojnie w Afganistanie. Główną nagrodę festiwalu, który potrwa do 11 września, przyzna jury pod przewodnictwem Quentina Tarantino.

Festiwalowe gwiazdy już trzeci rok z rzędu spotykają się w Lancia Café urządzonym na tarasie hotelu Excelsior na Lido di Venezia. Zresztą Lancia od pięciu kolejnych lat jest głównym sponsorem festiwalu w Wenecji.

Tym razem włoska marka oddała do dyspozycji organizatorów imprezy flotę Lancii Delta w wersji "Hard Black", charakteryzującej się ekskluzywnym matowym kolorem nadwozia w połączeniu z błyszczącym, czarnym dachem. Cudo! Właśnie takimi samochodami będą podróżować pod czerwony dywan sławy światowego kina.

Jednak to nie koniec atrakcji jakie przygotowała Lancia! Otóż w dniu otwarcia przed Lancia Café wjechała specjalna Delta Hard Black z autografami złożonymi przez osobistości ze świata rozrywki i filmu – jedyny taki egzemplarz na świecie!

Samochód zaparkował tam na cały czas trwania festiwalu po to by kolejne osobistości światowego kina składały na niej swoje podpisy. Tak ozdobiona unikatowa Delta zostanie potem przekazana na rzecz Fundacji Mandela.

Poprzedni wpis
Koniec żartów! Policja za kierownicą Lancii!
Następny wpis
Gorące sceny! Czarna Mamba w objęciach Alfy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Oto jak gwiazdy i Lancia kuszą w Wenecji!