fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Papamobile Huracan!

Papamobile Huracan!

Departament Ad Personam włoskiej firmy z Sant’Agata Bolognese przygotował wyjątkowy egzemplarz tylnonapędowego Huracana dla papieża Franciszka. 12 maja 2018 roku Lamborghini trafi na aukcję RM Sotheby’s. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.

Sportowy samochód został podarowany papieżowi podczas ceremonii w Watykanie, na którą przybył również Stefano Domenicali, dyrektor generalny Lamborghini. Specjalnie z myślą o głowie kościoła katolickiego w studiu indywidualizacji zadbano o to, by nadwozie auta nawiązywało do kolorów watykańskiej flagi.

Jak poinformował papież Franciszek, pieniądze otrzymane ze sprzedaży auta trafią do chrześcijańskich społeczności w Iraku, wspólnoty Papieża Jana XXIII działającej na rzecz kobiet, które padły ofiarami handlu ludźmi oraz do włoskich organizacji niosących pomoc na terenie Afryki.

Lamborghini Huracan
Lamborghini Huracan

Studio indywidualizacji Ad Personam

W połowie 2016 roku Lamborghini stworzyło studio indywidualizacji w historycznej siedzibie firmy w Sant’Agata Bolognese. Ad Personam ma oferować klientom wyjątkowe doświadczenia w procesie konfigurowania samochodu. Przy okazji wizyty klienci będą mieli możliwość zwiedzenia fabryki z przewodnikiem oraz obejrzenia gotowych egzemplarzy w wybranych wersjach.

W trakcie żmudnego procesu indywidualizacji pojazdu, przyszłym właścicielom Lamborghini dane będzie obejrzenie w specjalnym pomieszczeniu wszystkich możliwych materiałów, skór, kolorów, rodzajów felg, które mogą trafić do ich własnego auta.

Stworzenie specjalnego studia indywidualizacji to odpowiedź na potrzeby rynku. Od 2013 roku ponad 50 klientów zdecydowało się na ekskluzywne lakiery właśnie dzięki programowi Ad Personam. Od tamtego czasu sukcesywnie rozszerzano listę dostępnych propozycji.

Autor: Mateusz Struk

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Grzegorz i Julia
Lamborghini Huracan Super Trofeo Cup Imola
Next post
Ostatnia runda Lamborghini Super Trofeo na torze Imola

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Papamobile Huracan!