fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Podsumowanie akcji na rzecz Domu Samotnej Matki

Podsumowanie akcji na rzecz Domu Samotnej Matki

Sobotni kiermasz charytatywny cieszył się dużym zainteresowaniem. W czwartek zakończyliśmy akcję świąteczną na rzecz DSM. Zapraszamy na małe podsumowanie.

W sobotę 17 grudnia w kawiarni Dr Kava od 12 ruszył świąteczny kiermasz do którego przyłączyło się wiele pozytywnych osób. Od 12 do 18 było bardzo tłoczno w kiermaszowej kawiarni. Dla każdego znalazł się jakiś gadżet czy ręcznie wykonana ozdoba świąteczna, biżuteria i świąteczna kartka. Czas płynął szybko przy aromacie domowych wypieków i pysznej kawy. Przybyło wielu przyjaciół FI.pl, Dr Kava i osób zaangażowanych w akcję. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjemnej i świątecznej atmosferze i humory zdecydowanie dopisywały. Jeden z kolegów przyjechał specjalnie z Wrocławia by móc uczestniczyć w tej akcji! Brawa! Liczną grupą stawili się Vespisti z Vespa Club Polska, których serdecznie pozdrawiamy 🙂

Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny

Co się udało?

W czwartek spotkaliśmy się na miejscu i przekazaliśmy mieszkankom Domu Samotnej Matki przy ul. Szymanowskiego produkty, które udało się nam skompletować w trakcie całej akcji. W skład naszych paczek weszły środki czystości przekazane przez firmę BHF Harendarczyk, produkty spożywcze przekazane przez Delikatesy MAXIMA, kupony podarunkowe, które kupiliśmy ze środków zgromadzonych w trakcie kiermaszu, oraz słodycze i część kiermaszowych fantów, które nie znalazły swoich nabywców.

Kiermasz świąteczny

Dziękujemy serdecznie w imieniu mieszkanek Domu Samotnej Matki i Dziecka, swoim, Dr Kava i wszystkich osób, które się dołączyły do tej świątecznej akcji, za udział w kiermaszu!

Poprzedni wpis
Parę słów o... Bożym Narodzeniu
Następny wpis
Kalendarz Grand Prix Formuły 1 na rok 2012

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Podsumowanie akcji na rzecz Domu Samotnej Matki