fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Przedostatnia runda serii GT3 rozegra się dziś o 21:00

Przedostatnia runda serii GT3 rozegra się dziś o 21:00

Wirtualny tor w Barcelonie już dzisiaj gościć będzie zawodników biorących udział w serii GT3, zorganizowanej przez Republic of Simracers w symulatorze Assetto Corsa. W rywalizacji weźmie udział 67 zawodników na 3 serwerach. Na najwyższy z nich – Platinum – zakwalifikowało się 6 zawodników dwóch zespołów Scuderia ForzaItalia.pl, jeżdżących Ferrari 488 GT3.

Dwutygodniowe prekwalifikacje dają duże nadzieje na udaną rundę. Drugi w kolejności najszybszy czas wykręcił Luka – 1:46.410. Niewiele gorsi byli Abra (1:46.579) i Denan (1:46.725), którym przypadły, analogicznie, 4. i 5. miejsca. Lucjan Próchnica (1:47.088), MrFloyd (1:47.248) i Kocur (1:47.589) wylądowali na 14., 17. i 21. lokacie. Wyścig rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Wcześniej organizatorzy przewidują 40-minutowy trening i 20-minutowe kwalifikacje. Tradycyjnie wydarzenie będzie transmitowane na żywo wraz z komentarzem, za który najprawdopodobniej odpowiadać będzie NitjSefni.

Poniżej możecie obejrzeć bardzo przyzwoite okrążenie w wykonaniu Luki, który na przejechanie całej pętli Barcelony GP potrzebował 1:46.583 minuty:

https://youtu.be/qfMIdHM0vcs

Swoimi odczuciami w dniu przedostatniej rundy sezonu podzielili się Abra:

Sezon powoli dobiega końca. Od pierwszego wyścigu nasz zespół był poważnym kandydatem do mistrzowskiego tytułu, jednak patrząc z perspektywy czasu, nie wycisnęliśmy z naszego auta maksimum. Zaliczyliśmy kilka wyścigów, które powinny nam pójść zdecydowanie lepiej, dlatego nie możemy już sobie pozwolić na kolejne wpadki. Zostały nam jeszcze dwa wyścigi, ale koncentrujemy się na tym, co tu i teraz. Na tym, co mamy bezpośrednio przed sobą. Zobaczymy co się wydarzy i jak będzie wyglądała tabela przed ostatnim wyścigiem.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Unikatowa Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 trafi na aukcję we Włoszech
Next post
Maserati obiecuje, że nigdy nie zrezygnuje z silników spalinowych

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Przedostatnia runda serii GT3 rozegra się dziś o 21:00