fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Zlot klubu Alfaholicy.org 2016

Zlot klubu Alfaholicy.org 2016

 

Alfaholicy 2016

Klub Alfaholicy.org organizuje rekordowo długi zlot w tym sezonie. Wydarzenie będzie trwało aż 9 dni! Zjazd miłośników odbędzie się w okolicach Żywca w dniach 12-21 sierpnia 2016 roku.

Tegoroczny zlot jest już trzecim organizowanym przez Rafała Matlaka w okolicach Żywca. Pierwszy odbył się okrągłe 10-lat temu. Z okazji tej rocznicy nadchodząca impreza będzie wyjątkowa. Sam czas trwania to aż 9 dni, a lista atrakcji już jest wyjątkowo długa, są nimi m.in. koncert, tyrolka, ścianka wspinaczkowa, karting i oczywiście rywalizacja na torze.

Rywalizacja “torowa” odbędzie się na torze Fiat Auto Poland w Tychach. Alfaholicy wiedzą co wszyscy Alfiści lubią najbardziej – ambitną jazdę na zakrętach dlatego tego typu zawody są już tradycją. Odbędzie się także bardziej rekreacyjna rywalizacja – rajd turystyczny. Uczestnicy dostaną  zadania rozsiane na mapie. Rozwiązywanie zagadek połączone ze zwiedzaniem regionu zagwarantuje dobrą zabawę.

Alfaholicy 2016 02

Alfaholicy 2016 01

Na zakończenie zlotu jak zawsze odbędzie się rozdanie nagród przygotowanych przez naszych sponsorów. W tym roku do wygrania jest m. in. profesjonalny chip tuning, usługi, bony rabatowe nawet o wartości 1000 zł.

Zapisy na zlot trwają do końca marca, więc czasu jest niewiele. Zapraszamy wszystkich miłośników Alfy Romeo do uczestnictwa. Więcej informacji na naszym forum

Alfaholicy 2016

Klub Alfa Romeo – Alfaholicy powstał w 2005 roku z inicjatywy garstki miłośników Alfy Romeo, które szukały wygodnego medium do komunikowania się ze sobą. Powstało forum dyskusyjne, aktywnie wykorzystywane przez społeczność, które służy nam do dziś, i to dzięki niemu powstała idea zlotu ogólnopolskiego.

 

Tekst i zdjęcia nadesłane przez Alfaholicy.org

Previous post
1750 i 2000 Berlina
Next post
Alfa Romeo 6 - ocalić od zapomnienia

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Zlot klubu Alfaholicy.org 2016