fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Barchetty gotowe do startu!

Barchetty gotowe do startu!

barchettaclub thumb

Przygotowania Barchetta-Club.pl do wyjazdu do Turynu idą pełną parą. W ostatni weekend wybraliśmy się do Poznania sprawdzić na jakim są etapie.

Spotkanie integracyjne było planowane już od wielu tygodni. Zaangażowanie i mobilizacja całej grupy jest godna podziwu i frekwencja na spotkani dopisała idealnie. Włącznie z gośćmi (jak nasza redakcja 😉 ) na spotkanie przybyło ponad 35 osób.

 

 

Atrakcji nie zabrakło. Najpierw Łukasz i Rafał, główni organizatorzy tego zamieszania, opowiedzieli o aktualnym planie trasy i stanie przygotowań. Wszystko dopięte niemalże na ostatnio guzik ale przed organizatorami jeszcze trochę pracy. Każdy z uczestników otrzyma profesjonalnie przygotowaną książkę drogową z planem trasy oraz kolejnymi atrakcjami. W trakcie spotkania zostały rozdane pakiety startowe w skład których wchodziły m.in. ramki klubowe, numery startowe, plan trasy, kubki, legitymacje klubowe (doskonały pomysł i wykonanie!) oraz wiele upominków od sponsorów.
ForzaItalia.pl została uhonorowana specjalnym egzemplarzem legitymacji za co serdecznie dziękujemy!

 

 

Dzięki wsparciu sponsorów zarówno spotkanie integracyjne jak i sama przygoda będzie miała należytą oprawę. Każdy z uczestników będzie wyposażony w nawigację Mio oraz sprzęt do komunikowania się. Wspierające firmy fundują m.in. kosmetyki do aut, aby przygotować “bareczki” odpowiednio przed wyjazdem. Organizowane są także apteczki klubowe. Wszystko to powstaje w klubie, który aktywnie działa ledwie od kilku miesięcy!

 

Po zakończeniu przemówień i podziękowań rozpoczęła się impreza integracyjna. Uczestnicy mieli okazję się lepiej poznać i także przetrzeć szlaki na bardziej towarzyskiej stopie. Lepiej, żeby poznali się teraz a nie zaczynali integrować za mocno na pierwszym punkcie trasy ;). Wieczór umilało Martini i sponsorowane przez firmę napoje wyskokowe.
Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Będziemy wspominać ten wieczór jako świetną zabawę w wyborowym towarzystwie. Udało się poznać osoby do tej pory znane ze świata wirtualnego, czy to forum czy też profilu na Facebook’u.

 

 

 

Patrząc jak można się świetnie zorganizować, co naturalnie wymaga czasu i poświecenia kilku osób, nie boimy się stwierdzić, że ta inicjatywa zawstydza wszelkie przygotowania polskich klubów Alfa Romeo do obchodów 100lecia… no właśnie, jakie przygotowania ?

 

Jakub Strzemżalski

Poprzedni wpis
Ambasadorzy
Następny wpis
Il Ponte poleca

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Barchetty gotowe do startu!