fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Abarth i Yamaha na wspólnej imprezie w Warszawie

Abarth i Yamaha na wspólnej imprezie w Warszawie

W najbliższy weekend (8-9 lipca) odbędzie się Yamaha MT Tour organizowana przez Yamaha Motor Polska. W trakcie weekendu dwie marki związane silnie ze sportem motorowym – Abarth i Yamaha – zaprezentują swoje najnowsze modele.

Abarth jest jednym ze sponsorów zespołu wyścigowego Yamahy w ramach serii Moto GP. Współpraca przenosi się także na gamę modelową Abartha, w ramach której powstały już limitowane modele podkreślające wspólne działania obu marek.

W najbliższy weekend w Warszawie będziecie mogli przyjrzeć się bliżej tej współpracy, a także spróbować tego, co mają najlepsze. Producenci udostępnią swoje pojazdy do jazd testowych w trakcie imprezy pod nazwą MT Tour. Abarth m.in. modele 595, 595C oraz 124 Spider.

Motoryzacyjne miasteczko powstanie przy ul. Czerskiej 8/10 pod redakcją Świata Motocykli. 20 jednośladów Yamahy oraz Abarthy, akcesoria motoryzacyjne, w tym wydechy firmy Akrapovic, kaski Shark, nawigacje TomTom oraz inne atrakcje czekają na gości. W sobotę wieczorem odbędzie się seans w kinie motocyklowym, a w trakcie obydwu dni będzie działać strefa gastronomiczna oraz kącik zabaw dla dzieci.

Pełne informacje znajdują się na stronie wydarzenia http://www.mttour.yamaha-motor.pl/

Tekst: Jakub Strzemżalski

Zdjęcia: FCA

Poprzedni wpis
Pięćsetce stuknęła sześćdziesiątka
Następny wpis
Stelvio na piątkę!

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Abarth i Yamaha na wspólnej imprezie w Warszawie