fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Abonament Fiata

Abonament Fiata

Abonament staje się coraz modniejszy. W abonamencie bierzemy telefony, radio i telewizję, a ostatnio także samochody. U wielu ta informacja może jeszcze wywołać zdziwienie, ale ten sposób finansowania staje się coraz bardziej popularny.

Abonament to rozwiązanie nie tylko dla firm jako alternatywa dla kredytu czy leasingu. To szczególnie wygodna forma finansowania dla osób, które po upływie umowy nie chcą wiązać się z samochodem, a raczej planują zakup nowego.

Oferta wynajmu, bo tak należy to nazwać, znana była od jakiegoś czasu w innych europejskich markach. Tą samą ścieżką podąża włoski Fiat. Przygotował ofertę na swoje najpopularniejsze modele, w tym: rodzinę Tipo, rodzinę 500 czy Qubo.

Co zatem charakteryzuje wspomniany abonament? Brak wpłaty własnej oraz 2 warianty długości umów – 11 i 23 miesiące, a także deklarowany całkowity przebieg występujący również w dwóch wariantach – 12 tys. km (dla krócej trwającej umowy) i 25 tys. km (dla dłużej trwającej umowy). Korzyścią dla klienta są wliczone w cenę abonamentu: pełne ubezpieczenie, usługa serwisowa oraz koordynacja likwidacji szkód.

Dla osób, które chciałyby skorzystać z oferty „abonament” jest jeszcze jeden plus – możliwość wykupienia samochodu po zakończeniu umowy. Korzystający z oferty ma prawo pierwokupu.

Przykładowe ceny samochodów w abonemencie:

  1. Fiat 500 – 796 zł brutto/miesiąc
  2. Fiat Tipo sedan – 1220 zł brutto/miesiąc (umowa na 11 miesięcy)
  3. Fiat Tipo sedan – 1185 zł brutto miesiąc (umowa na 23 miesiące)
  4. Fiat Tipo kombi – 1440 zł brutto/miesiąc (umowa na 11 miesięcy)
  5. Fiat Tipo kombi – 1375 zł brutto/ miesiąc (umowa na 23 miesiące)

Ceny rat abonamentowych kształtują się od 796 zł miesięcznie w przypadku Fiata 500. Najwyższą ratę miesięczną zapłacimy za Fiata 500X w abonamencie na 11 miesięcy. Wyniesie ona 1710 zł/ miesiąc.

Szczegóły oferty znajdziecie na stronie www.fiatabonament.pl

Tekst: Paweł Oblizajek

Zdjęcia: FCA Press

Poprzedni wpis
Auto Nostalgia już za miesiąc
Następny wpis
Alfisti rozpoczęli sezon we Wrześni

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Abonament Fiata