fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Chcesz taką furę? Oto przepis na jej zdobycie…

Chcesz taką furę? Oto przepis na jej zdobycie…

Pamiętacie jak wialiście ze szkoły lub symulowaliście chorobę? Nie chciało się nosić teczki, więc teraz piszemy o kimś, kto ma sposób na Ferrari.

Oto dowód na to, że nauka nie idzie w las! Albo na to, że nauką i pracą ludzie się bogacą i… kupują Ferrari Smiley Ale po kolei…

Szefowie wszystkich szefów, czyli prezesi spółek Grupy Fiat w Polsce wręczyli 176 dzieciom pracowników nagrody pieniężne za szczególne wyniki w nauce osiągnięte od 1 lipca 2009 r. do 30 czerwca 2010 r. 

Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach: świadectw maturalnych (nagrodzono 50 osób), dyplomów licencjata lub inżyniera (30 osób) oraz  dyplomów magistra lub lekarza (96 osób). Ciekawe, kto z nich w przyszłości kupi sobie czerwoną maszynę z Maranello? Smiley Łączna wartość nagród przyznanych w tym roku to 577 tys. złotych.

W 1996 roku zarząd Fiat S.p.A. w Turynie ustanowił program nagród przyznawanych dzieciom pracowników spółek Grupy Fiat, zarówno we Włoszech, jak i w innych krajach, w których Fiat odgrywa ważną rolę. Dotychczas w Polsce w piętnastu edycjach konkursu przyznano 2527 nagród o łącznej wartości prawie 9,5 mln złotych.

Fiat działa w Polsce już od 89 lat. W 18 spółkach należących do Grupy Fiata w Polsce oraz 3 Joint Ventures pracuje ponad 14 tys. osób. Przychody Grupy Fiat w Polsce w 2009 roku (razem ze spółkami Joint Ventures) wyniosły 27,9 mld złotych.

Grupa Fiat jest jednym z największych inwestorów zagranicznych w Polsce i jej czołowym eksporterem. W roku 2009 wartość eksportu wyniosła 18,4 mld złotych.

Previous post
Jak robaczek świętojański stał się ...Matizem
Next post
Łał! Amerykanie lubią małe

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Chcesz taką furę? Oto przepis na jej zdobycie…