fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

FCA Heritage pojawi się na Bremen Classic Motorshow

FCA Heritage pojawi się na Bremen Classic Motorshow

Po raz dwunasty odbędzie się Bremen Classic Motorshow, jedno z pierwszych tegorocznych wydarzeń poświęconych zabytkowym samochodom. Odwiedzający będą mogli podziwiać klasyczne auta i motocykle.

Cała powierzchnia wystawiennicza, licząca około 47 000 m², zostanie niemal po brzegi zapełniona wyjątkowymi pojazdami. Organizatorzy spodziewają się tłumów. W przypadku zeszłorocznej edycji Bremen Classic Motorshow odwiedziło ponad 45 000 osób, które podziwiały 650 klasycznych pojazdów pochodzących z 12 krajów. Niewykluczone, że nadchodząca edycja będzie jeszcze bardziej imponująca.

Co istotne, swój udział zapowiedziało FCA Heritage, które do Bremen ma przywieźć wyjątkowe samochody ze swojej kolekcji. Jednak pierwszoplanową rolę odgrywać będzie Fiat 130 Familiare. To niezwykle rzadki pojazd. Wyprodukowano zaledwie 4 egzemplarze dla rodziny Agnelli. Nadwozie ekspozycyjnego egzemplarza wykończone zostało w dwóch kolorach – kremowym i brązowym. Auto niegdyś należało do Umberto Agnelliego.

Bremen Classic Motorshow odbędzie się w dniach od 1 do 3 lutego 2019 roku. Godziny otwarcia są jednakowe – od 9 do 18 dla odwiedzających i od 8 do 19 dla wystawców. Jednodniowy bilet to wydatek 16 euro, a dwudniowy – 24 euro. Dwoje dorosłych z dzieckiem do lat 17 zapłacą 32 euro. Najtańsza przepustka na wystawę kosztuje 9 euro i jest ważna wyłącznie w piątek po godzinie 15:00. Studenci, uczniowie, bezrobotni, niepełnosprawni, osoby korzystające z zasiłków, klubowicze zapłacą 14 euro za bilet.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Poprzedni wpis
Lamborghini Urus w klipie promującym pakiet off-roadowy
Następny wpis
Sauber F1 przemianowany na Alfa Romeo Racing

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
Udostępnij

FCA Heritage pojawi się na Bremen Classic Motorshow