fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Ferruccio Lamborghini został przyjęty do Automotive Hall of Fame

Ferruccio Lamborghini został przyjęty do Automotive Hall of Fame

21 lipca czołowi przedstawiciele kadry kierowniczej branży motoryzacyjnej oraz VIP-y zebrali się w The Icon na nabrzeżu Detroit, aby świętować wprowadzenie do Automotive Hall of Fame zróżnicowanej grupy pionierów motoryzacji i mobilności z całego świata, w tym legendarnego Ferruccio Lamborghiniego.

Ferruccio Lamborghini nie tylko odegrał kluczową rolę w założeniu Automobili Lamborghini w 1963 roku, ale jego nieugięte pragnienie ciągłego ulepszania i wprowadzania innowacji zaowocowało stworzeniem dwóch najbardziej kultowych modeli marki: Miury i Countacha. Podejście Ferruccio było zawsze śmiałe, napędzane wiarą w to, że nieoczekiwane można osiągnąć poprzez ciągłe dążenie do bycia lepszym. Jego przedsiębiorczy i pionierski duch jest dziś podstawą DNA marki.

ferruccio lamborghini foto storiche

Andrea Baldi, dyrektor generalny Automobili Lamborghini Americas, wziął udział w ceremonii w imieniu Lamborghini. Marmurowa tablica z podpisem Ferruccio Lamborghini została zainstalowana w Sali Honorowej Automotive Hall of Fame, gdzie odwiedzający mogą podziwiać mężczyzn i kobiety, których innowacje motoryzacyjne zmieniły świat i zrewolucjonizowały nasz sposób życia.

Automotive Hall of Fame (AHF) jest organizacją non-profit, która honoruje i celebruje liderów i innowatorów przemysłu motoryzacyjnego oraz mobilności poprzez nagrody i programy, które rzucają wyzwanie młodym i starszym. Założona w 1939 roku uhonorowała 757 laureatów z całego świata, którzy wpłynęli na przemysł motoryzacyjny. Automotive Hall of Fame znajduje się przy 21400 Oakwood Blvd w Dearborn (Michigan) i jest otwarte dla publiczności od czwartku do niedzieli w godzinach 10-16. Możesz również odwiedzić Automotive Hall of Fame online na stronie automotivehalloffame.org lub na Facebooku i Instagramie.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
1953 Fiat 8V Supersonic trafi na aukcję w Monterey
Next post
Blamaż Ferrari w GP Węgier. Alfa Romeo poza punktami

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Ferruccio Lamborghini został przyjęty do Automotive Hall of Fame