fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Oto jacht Tecnomar for Lamborghini 63

Oto jacht Tecnomar for Lamborghini 63

Automobili Lamborghini i The Italian Sea Group zaprezentowały Tecnomar for Lamborghini 63 – nowy jacht Tecnomar dostępny w limitowanej edycji.

Osiągi, przyjemność z podróży, dbałość o jakość i detale, emocje: to cechy, jakie łączy w sobie Tecnomar for Lamborghini 63. To wszystko dzięki innowacyjnym rozwiązaniom inżynieryjnym i unikalnemu projektowi we włoskim stylu. Podczas współpracy obu firmom zależało na osiągach, materiałach wysokiej jakości i dbałości o szczegóły, co zresztą potwierdza Stefano Domenicali, prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini:

Ten jacht reprezentuje znaczenie tworzenia wartościowego partnerstwa, w najlepszym wydaniu: nasza współpraca pozwala przenieść istotę stylu i wiedzy obu organizacji do różnych światów, dzieląc się swoją różnorodnością w celu interpretacji i dodania wartości końcowemu produktowi w nowym środowisku. Gdybym miał wyobrazić sobie Lamborghini na wodzie, to byłaby moja wizja. Cieszę się, że mogę świętować tę udaną współpracę.

Ze współpracy zadowolony jest także Giovanni Costantino, dyrektor generalny The Italian Sea Group:

Ogłosiliśmy tę współpracę w maju, a dziś prezentujemy Tecnomar for Lamborghini 63, jacht, który stanie się tak futurystyczną ikoną, jak samochód, którym się inspiruje. Wybrani właściciele na całym świecie będą mogli wejść w posiadanie tego najszybszego jachtu motorowego Tecnomar w naszej ofercie. Jestem dumny, że zdecydowaliśmy się stworzyć ten innowacyjny i ambitny projekt z Automobili Lamborghini, łączący technologię, najwyższy design, jakość i wydajność.

Tecnomar for Lamborghini 63 to nie tylko styl i wzornictwo – jacht reprezentuje awangardę w dziedzinie luksusowych łodzi motorowych. Zupełnie, jak w przypadku samochodów Lamborghini, tak i tutaj najistotniejsze są prędkość, dynamika i lekka konstrukcja. W tym jachcie zastosowano dwa silnik MAN V12 o mocy 2000 KM każdy, w efekcie czego można się rozpędzić do prędkości 60 węzłów. Jego długość wynosi około 19 metrów, a masa własna 24 tony. Wiele elementów stylistycznych nawiązuje do słynnych pojazdów z portfolio Lamborghini, z naciskiem na Sian FKP 37, Terzo Millennio i Miura. 

Pierwsza łódź będzie dostępna w sprzedaży na początku 2021 roku.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Poprzedni wpis
Kierowcy Scuderia Ferrari i FDA w czasie epidemii trenowali na symulatorach
Następny wpis
Oto silnik M20 w pełnej krasie – 3.0 V6 630 KM

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
Udostępnij

Oto jacht Tecnomar for Lamborghini 63