fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Oto następca Aventadora w realistycznej wizualizacji

Oto następca Aventadora w realistycznej wizualizacji

Niezależny artysta zaprezentował opracowaną przez siebie wizualizację następcy Lamborghini Aventadora. Podczas prac nad projektem inspirował się zdjęciami szpiegowskimi zakamuflowanych egzemplarzy testowanych na drogach publicznych. 

Następca Aventadora pokazany na kanale hycade na YouTubie to wariant SVJ, w zamyśle stworzony przede wszystkim pod kątem jazdy torowej. W roku bieżącym spodziewać się możemy, że włoski producent z Sant’Agata Bolognese zaprezentuje światu bazową odmianę, napędzaną jednostką V12 i korzystającą z elektryfikacji. 

Spodziewać się możemy lekkiej hybrydyzacji – rozwiązania choćby na wzór tego, jakie znajdziemy w Sianie – które przede wszystkim poprawia charakterystykę jednostki, minimalizując liczbę zastosowanych fizycznych komponentów oraz priorytetyzując niską masę. 

Twórca stwierdził, że w zamyśle chciał opracować prosty szkic na bazie aktualnych zdjęć szpiegowskich. Ostatecznie poszedł o krok dalej i pokusił się o stworzenie pełnej wizualizacji, w dodatku ekstremalnego wariantu SVJ.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: YouTube / hycade

Previous post
Fiat Tipo Cross – test prawie długodystansowy
Next post
Alfa Romeo Alfetta GT GR.2 do kupienia za 255 000 euro

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Oto następca Aventadora w realistycznej wizualizacji