fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Podczas GP Imoli wybrane osoby będą mogły spędzić noc w Muzeum Ferrari

Podczas GP Imoli wybrane osoby będą mogły spędzić noc w Muzeum Ferrari

Muzeum Ferrari to obowiązkowy punkt dla miłośników motoryzacji, którzy odwiedzają Włochy. Podczas Grand Prix Emilii-Romanii ktoś będzie miał okazję spędzić noc w muzeum, śpiąc wśród niektórych z najbardziej udanych samochodów F1 opracowanych przez włoską markę.

Ta intrygująca okazja jest dostępna dla każdego fana Ferrari, który może wziąć udział w nadchodzącym weekendzie wyścigowym. Wszystko, co należy zrobić, to udać się na stronę Airbnb, gdzie zamieszczono ofertę, podać swoje dane i mieć nadzieję, że w drodze losowania zostaniemy wyłonieni do skorzystania z tej wyjątkowej okazji.

Ferrari nie zbudowało dedykowanej sypialni w muzeum, w której gość mógłby spać, a zamiast tego zamontowało okrągłe łóżko znajdujące się w centrum jednego z najbardziej kultowych pomieszczeń obiektu. Łóżko wykonano jest z tej samej skóry, co siedzenia klasycznych samochodów wyścigowych Ferrari.

Gospodarzem będzie były kierowca Ferrari F1 – Marc Gené. Wybrany gość otrzyma bilety VIP na weekend Grand Prix, które obejmują ekskluzywny dostęp do padoku. Gość zje również kolację w Cavallino, restauracji założonej przez samego Enzo Ferrariego. Pobyt obejmuje również prywatną wycieczkę do Muzeum Ferrari. Następnego dnia szczęśliwiec wskoczy na miejsce pasażera Ferrari 296 GTB i przejedzie okrążenie Fiorano z Gené za kierownicą.

Ferrari nie wspomniało, ile będzie kosztował pobyt. Wiemy natomiast, że osoby zainteresowane wydarzeniem w Muzeum Ferrari muszą podać swoje dane, dane innych gości oraz odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chcą tam pojechać. Następnie producent wybierze losową grupę gości, przejrzy ich odpowiedzi i zaprosi wybranych do rezerwacji.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Rozpoczęto przyjmowanie zamówień na podstawową wersję Alfy Romeo Junior
Next post
Pagani Utopia w testach Top Gear i Car

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Podczas GP Imoli wybrane osoby będą mogły spędzić noc w Muzeum Ferrari