fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Puchar ForzaItalia.pl rozegrany w Ułężu

Puchar ForzaItalia.pl rozegrany w Ułężu

W niedzielę 22 lipca odbyła się III runda Liqui Moly Classicauto Cup i pucharu ForzaItalia.pl na terenie Moto Park Ułęż. Obiekt znany jest entuzjastom motorsportu. Od wielu lat odbywają się tutaj imprezy motoryzacyjne różnego typu. Moto Park Ułęż gościł też wielokrotnie uczestników Classicauto Cup.

Organizator przygotował najdłuższą i jednocześnie najszybszą próbę sportową w kalendarzu. Nowa trasa na znanym obiekcie zaskoczyła pozytywnie zawodników swoją ciekawą i zróżnicowaną konfiguracją. Podobnie jak podczas I rundy Classicauto Cup w Modlinie, w Ułężu mogliśmy podziwiać licznie przybyłe historyczne auta rajdowe, znane także z tras HRSMP oraz legendarnych kierowców, co było wartym odnotowania akcentem.

Mimo wakacyjnych urlopów frekwencja dopisała, a wspaniała słoneczna pogoda umilała startującym zabawę. Po sześciu przejazdach z pomiarem czasu, w trakcie godzinnej przerwy przed ogłoszeniem wyników odbyły się wolne przejazdy.

W ramach pucharu ForzaItalia.pl wystartowały trzy załogi: Herbie w Alfa Romeo 155, Artur i Joanna Stańczuk w Fiacie Cinquecento oraz Marcin Chmielewski w Fiacie Punto. Poza pucharem, w grupie Open, wystartował także Filip Nowicki, szykowanym do rajdowej zabawy Fiatem Seicento.

W ramach pucharu najszybszy był Herbie, gratulacje 🙂

Szczegółowe wyniki III rundy Liqui Moly Classicauto Cup – Track Day Moto Park Ułęż znajdują się na stronie: http://classicautocup.pl/wyniki

Zapraszamy na kolejną, IV rundę Classicauto Cup, która odbędzie się 2 września na Torze FCA Tychy.

Tekst i zdjęcia: Jakub Żołędowski

Poprzedni wpis
Aventador SVJ najszybszym seryjnie produkowanym autem na Nordschleife
Następny wpis
Ferrari Enzo na sprzedaż. Należało do Schumachera

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Puchar ForzaItalia.pl rozegrany w Ułężu