fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Zgłoszenia do Pucharu Forzaitalia.pl już ruszyły!

Zgłoszenia do Pucharu Forzaitalia.pl już ruszyły!

Serdecznie zapraszamy właścicieli włoskich samochodów do udziału w Pucharze Forzaitalia.pl podczas Track Day Modlin I Runda Liqui Moly Classicauto Cup 2018 (14-15.04.2018). Impreza jest jedną z 5 zaplanowanych na sezon 2018. Zgłoszenia już ruszyły!

Pierwsza runda odbędzie się na najnowszym polskim torze, który zadebiutował podczas Rajdu Barbórka 2017. Idealna nawierzchnia, lokalizacja zaledwie 36 km od centrum Warszawy i rozległość toru sprawiają, że impreza będzie prawdziwym świętem dla miłośników motorsportu.

Classicauto Cup Tor Modlin

W sobotę 14. kwietnia odbędą się treningi na jednej z dwóch części toru (opłata to 350 zł za cały dzień lub 175 zł za pół dnia). W przypadku chęci skorzystania z instruktora, będzie taka możliwość (800 zł za cały dzień treningu z instruktorem lub 400 zł za pół dnia).

W niedzielę 15 kwietnia odbędą się zawody na całym torze, tj. dwóch jego częściach (opłata 350 zł do 06.04.2018 lub 450 zł po 06.04.2018). Odcinek będzie przejeżdżany 8 razy: 2 przejazdy zapoznawcze i 6 z pomiarem czasu.

Classicauto Cup Alfa Romeo Giulietta

Aby się zapisać należy:

  • Wejść na stronę http://classicautocup.pl/tor-modlin i kliknąć na link Zapisz się.
  • Po podaniu swoich danych należy wybrać włąściwą grupę klasyfikacyjną uzależnioną od roku wprowadzenia modelu danego auta i jego wersji silnikowej do produkcji.
  • Nowsze auta (wyprodukowane w latach 1996-2018) są klasyfikowane w grupie Modern Classics – pod warunkiem, że są na short liście znajdującej się na końcu Regulaminu Technicznego i Klasyfikacji (regulamin dostępny m.in. w formularzu zgłoszeniowym) i nie mieszczą się w Grupie WRC (4×4 turbo powyżej 1800 cm³ do 2000 roku). W ramach grupy Modern Classics dopuszczone będą auta wyprodukowane po roku 1995 w „najciekawszych” odmianach. Dla przykładu Alfa Romeo z silnikami V6 czy boxer, wszelkie modele AbarthaFiaty 124Barchetta lub Punto HGT
  • Jeżeli Twój samochód nie mieści się w żadnej grupie, skontaktuj się z organizatorem.
  • Następnie należy wskazać odpowiednią kategorię modyfikacji: Classic (dla samochodów seryjnych lub z niewielkimi modyfikacjami) lub Sport. Szczegółowy opis poszczególnych kategorii znajduje się w Regulaminie Technicznym i Klasyfikacji.
  • Kolejnym etapem jest wybór klasy pojemnościowej.
  • Można się zgłosić na same treningi, na same zawody lub na oba wydarzenia.

Zapraszamy! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Liczba miejsc jest ograniczona.

Classicauto Cup Tor Modlin

Tekst: Materiały prasowe CA Cup

Zdjęcia: Piotr Ciechomski, Jakub Strzemżalski

Poprzedni wpis
Rozpoczęcie kolejnego sezonu F1
Maserati Levante
Następny wpis
Levante GTS i Trofeo zostaną zaprezentowane w Nowym Jorku

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Zgłoszenia do Pucharu Forzaitalia.pl już ruszyły!