fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Czytamy: Wiedziałam, że tak będzie

Czytamy: Wiedziałam, że tak będzie

Co może się zdarzyć, kiedy dwie kobiety, w zupełnej tajemnicy przed światem wyruszają z Polski do Mediolanu w celu odebrania głównej wygranej we Włoskiej loterii Enalotto? Oj bardzo wiele! Dwie zwyczajne prawie czterdziestolatki, mocno niezadowolone ze swojego życia, podejmują decyzję o podróży która na zawsze zmieni ich życie.

Weronika, zdradzana żona i Laura, nieszczęśliwa singielka stają przed wyborami, których zazdrościć im będzie niejedna kobieta. Do dyspozycji mają ponad kilkanaście milionów euro! Na co to wydać? A może nie wydać? Zakupy w najdroższych butikach Mediolanu, a może luksusowy samochód? Czy bohaterki podejmą dobre decyzje? Czy zmienią swoją przyszłość? A może po drodze napotkają coś, czego nie można kupić za żadne pieniądze…

Wiedziałam, że tak będzie to debiut literacki Kasi Pisarskiej, miłośniczki czworonogów i Italii.  Książka lekka, optymistyczna, pogodna i pełna zabawnych sytuacji. Czytałam ją z przyjemnością, idealnie trafiła w moją potrzebę przeczytania czegoś niezobowiązującego. Od razu dało się wyczuć, że autorka wie o czym pisze, zna opisywane okolice, wzgórza czy widoki. Nie obcy jej włoski temperament bohaterów czy smak toskańskiej kuchni.  I dobrze, bo  oddaje prawdziwość tych wszystkich wrażeń.

Idealna książka na zimowy wieczór, z aromatyczną herbatą i ciepłym kocem. Polecam szczególnie romantyczkom 😉

Tekst: Agnieszka Rost

Zdjęcia:

 

 

Poprzedni wpis
Fiat Tipo - pierwsze wrażenia
Następny wpis
Giulia 2.2 180 KM MultiJet - raport po 9500 km

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Czytamy: Wiedziałam, że tak będzie