fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

E-rally trwa!

E-rally trwa!

E-rally, czyli “internetowy rajd do jechania”, to nowatorska forma rajdu nawigacyjnego (a nawet nawigacyjno-przygodowego ;)) opracowana przez grupę Stado Baranów. 

 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez dzisiejsze czasy, kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani i zapracowani, czas trwania rajdu przewidziano pomiędzy 6 a 31 stycznia 2010. Nie oznacza to bynajmniej, że trasa liczy tysiące kilometrów. Do przejechania jest około 10 kilometrów, ulicami Starej Ochoty. Nowością jest fakt, że każda załoga może tego dokonać w dowolnym, dogodnym dla siebie terminie, nie kolidującym z odwiedzinami u teściowej, wycieczką do hipermarketu, czy transmisją meczu ulubionej drużyny piłkarskiej. Wszelkie niezbędne dokumenty (itinerer, kartę drogową itp.) można pobrać ze strony organizatora, a wypełnioną kartę drogową oddajemy nie na mecie, a wysyłamy e-mailem.

Załoga ForzaItalia.pl pokonała wczoraj trasę rajdu i zachęca wszystkich do udziału! Rajd nie jest łatwy, niemniej jednak gwarantuje dużo dobrej zabawy. Został jeszcze tydzień, nie siedźcie bezczynnie w domu!

 

Więcej informacji tutaj: http://www.stadobaranow.pl/?p=6655


PS. Redakcja przeprasza za mizernej jakości zdjęcia, tym razem ekipa zaniemogła 🙂 

Poprzedni wpis
Nowy dyrektor Alfa Romeo
Następny wpis
Il Ponte poleca

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

E-rally trwa!