fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Lamborghini organizatorem spotkania #SHEdriveslambo dla kobiet

Lamborghini organizatorem spotkania #SHEdriveslambo dla kobiet

Lamborghini zorganizowało weekendowe spotkanie pod hasłem: #SHEdrivesalambo – skierowane dla właścicielek samochodów włoskiej marki z Sant’Agata Bolognese.

W miniony weekend Automobili Lamborghini powitało klientki z całych Stanów Zjednoczonych, które zasiadły za kierownicami swoich własnych Lamborghini w ramach dedykowanego płci pięknej wydarzenia, trafnie nazwanego SHEdrivesalambo. Włoska marka gościła 30 Lamborghini i ich entuzjastyczne właścicielki, które wspólnie pokonały malownicze i kręte drogi w okolicy Connecticut i dolinę Hudson. Zwieńczeniem wydarzenia były jazdy na torze Lime Rock Park.

Trzydniowe spotkanie odbyło się w słynnym Mayflower Inn & Spa w Washington, CT, położonej na 58 akrach ogrodów i lasów. Na imprezie pojawił się inspirowany doświadczeniem torowym Huracán STO, stanowiący pomost między nim a EVO model Tecnica, a także Urus Performante. Na miejscu obecny był dyrektor generalny firmy na obie Ameryki, Andrea Baldi, który tak podsumował wydarzenie:

Nie jest zaskoczeniem, że przedsiębiorcze, innowacyjne kobiety pragną jeździć Lamborghini. Sukces wygląda inaczej dla każdego, a dzięki #SHEdrivesalambo dzielimy podstawowe wartości z odważnymi, pełnymi pasji i zmotywowanymi kobietami, które z dumą nazywamy klientkami Lamborghini. To rosnąca społeczność, którą staramy się angażować i celebrować.

Przez cały weekend goście byli zabawiani podczas zajęć prowadzonych przez artystki. Obejmowały one występ muzyczny wschodzącej gwiazdy Swan Hil, lunch przygotowany przez szefową kuchni Elizę Glaister z Tenmile Distillery, wyjątkowe zdobienia paznokci i sesje kosmetyczne. Nie zabrakło wieczornych koktajli, pokazów mody z modelkami na wybiegu, sesjami porannej jogi i medytacji w spokojnym otoczeniu centrum odnowy biologicznej w Mayflower Inn & Spa.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Ferrari 296 GT3 ze zwycięstwem w 24H of Nürburgring
Next post
Fan Alfy Romeo stworzył 159 z tyłem Brery

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Lamborghini organizatorem spotkania #SHEdriveslambo dla kobiet