fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Lancia w Wenecji

Lancia w Wenecji


 Już po raz szósty z rzędu Lancia będzie oficjalnym patronem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.  Tym razem wszystkie znane gwiazdy i goście będą mieli do swojej dyspozycji najnowszą limuzynę -Themę. Będzie to jednocześnie oficjalna premiera tego modelu.


W tym miejscu należy przypomnieć o roli, jaką pełni Lancia w świecie filmu, od wielu lat ściśle z nim współpracując. Można podać liczne przykłady filmów, gdzie występowały samochody włoskiej marki. Najbardziej znanym z nich był bez wątpienia tytuł “Anioły i demony” z 2009 roku. Pojawił się w nim najnowszy kompakt Lancii – model Delta. W reklamie Delty wystąpił też znany aktor Richard Gere, a twarzą marki została Carla Bruni.

Sprzedaż nowej Lancii Themy rozpocznie się już w październiku bieżącego roku. Klienci będą mieli do wyboru trzy wersje wyposażeniowe:  Gold, Platinum i Executive. Wśród wersji silnikowych będą dwie jednostki wysokoprężne      o pojemności 3,0 l i mocy, odpowiednio, 190 KM oraz 239 KM, połączone z 8-stopniową skrzynią automatyczną oraz jeden silnik benzynowy o pojemności 3,6 l i mocy 286 KM połączony z 5-stopnią skrzynią automatyczną.

Tekst: Paweł Oblizajek
Zdjecia: Lancia

Poprzedni wpis
Fiat na targach we Frankfurcie
Następny wpis
Nowy Fiat Panda - bliższe spojrzenie

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Lancia w Wenecji