fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Moto Guzzi na targach Moto Expo

Moto Guzzi na targach Moto Expo

W dniach 3-5 marca na terenie hal targowych przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawie (Wola) odbędzie się wystawa Moto Expo 2017. Oczywiście nie zabraknie na niej włoskiego akcentu, bo jak wszyscy dobrze wiemy, Włosi to potęga motoryzacyjna, a budowane przez nich motocykle są najlepsze – oczywiście na całym świecie 🙂


Jedną z najciekawszych nowości, które zostaną tam zaprezentowane, będzie niewątpliwie MGX-21 Flying Fortress (latająca forteca) ze stajni Moto Guzzi. Będzie można ją podziwiać na stoisku warszawskiego dealera tej marki, firmy Polmotor.

Poza wspomnianym modelem po raz pierwszy szerszej publiczności w Polsce pokazana zostanie inna nowość producenta z Mandello del Lario, czyli V7 III. Zobaczyć będzie można obie produkowane obecnie wersje, czyli Stone i Special (dwie następne: Racer i Anniversario dostępne będą dopiero od marca). Na stoisku nie zabraknie także produkowanego od połowy zeszłego roku modelu V9.

Moto Guzzi V7 III Anniversario

Obok Moto Guzzi prezentować się będą także inne włoskie marki. Na stoisku dealera Moto Italia zobaczymy utrzymane w bardziej sportowym klimacie marki MV Agusta i Aprilia, które staną obok off-roadowych SWM będących nowością w ofercie Moto Italii.

Myślę że Was, czyli miłośników włoskiej motoryzacji i włoskiego stylu, nie muszę długo namawiać do odwiedzin w tych dniach stoisk tych dwóch dealerów.

CI VEDIAMO A VARSAVIA!

Szczegóły na temat wydarzenia na stronie organizatora: http://www.wystawa-motocykli.pl/

Tekst: Michał Mruk

Zdjęcia: piaggiogroup.com

Poprzedni wpis
Fiat 8V Ghia
Następny wpis
Wyjątkowa Panda

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Moto Guzzi na targach Moto Expo