fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

ForzaItalia.pl w Ostrowie

ForzaItalia.pl w Ostrowie

ostrow thumb

Poznaniacy kochają starą motoryzację i wiedzą jak robić udane zloty.

Nasza załoga uczestniczyła w IX Rajdzie Pojazdów Zabytkowych organizowanym przez Automobilklub Ostrowski. Bazą Rajdu był pałac w pobliskim Gołuchowie, gdzie  były  noclegi,
oraz wiele atrakcji z balem komandorskim na czele. Trasa rajdu o długości 120 kilometrów przebiegała okolicami Kalisza, Pleszewa i Ostrowa Wielkopolskiego.

Kulminacją imprezy była sobotnia prezentacja pojazdów na ostrowskim rynku. W promieniach lipcowego słońca  mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego oraz okolic mieli okazję podziwiać blisko 60 pięknie utrzymanych maszyn. Przeważały mercedesy w różnym wieku. tzw. Demoludy reprezentowały: Trabant 601,  Fiat  126,  Wołga, oraz dwie Skody w tym wzorowo utrzymana Oktawia z lat 60. Z całą pewnością największe wrażenie na wszystkim zrobiło unikalne, przedwojenne czeskie auto Aero  z załogą w uniformach z epoki.

Włoską  technikę motoryzacyjną godnie reprezentowała Alfa Romeo Giulia GTV 2000 . Czerwona Alfa z załogą Grzegorz i Erwin Huk z Oleśnicy była  przy okazji żywą reklamą naszego portalu, co widać na załączonych zdjęciach.

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Huk

Poprzedni wpis
Pierwsze podium GTAm!
Następny wpis
Kawa i samochody

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
Udostępnij

ForzaItalia.pl w Ostrowie