fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Alfa Romeo promuje certyfikowane auta używane w USA

Alfa Romeo promuje certyfikowane auta używane w USA

3 marca 2021 roku Alfa Romeo ogłosiło uruchomienie zaktualizowanej strony z certyfikowanymi samochodami używanymi. Ma ona pozwolić potencjalnym klientom na łatwe znalezienie, zlokalizowanie i zakup pojazdu. Adres strony to: alfaromeousacertified.com.

Samochody można kupić siedząc w domowym zaciszu. Wygodnie i szybko. Każdy oferowany model przechodzi rygorystyczny proces certyfikacji, po którym następuje proces regeneracji niektórych elementów. Na wszystkie pojazdy producent daje gwarancję na 5 lat lub 100 000 mil, czyli blisko 161 000 kilometrów. Czas liczony jest od momentu zakupu lub w momencie wygaśnięcia podstawowej gwarancji. 

Inspekcja każdego egzemplarza obejmuje przegląd diagnostyczny, weryfikację historii serwisowej, konserwację, badanie wnętrza, nadwozia, podwozia oraz multimediów. Innymi słowy jest to złożony proces składający się ze 169 kroków. Sprawdzane są także raporty historii pojazdu w CARFAX, tj. wypadki, uszkodzenia ramy/struktury, wystrzelenie poduszek powietrznych, informacje o serwisowaniu, naprawach i stanie licznika kilometrów. 

Pojazdy objęte są całodobową pomocą drogową Sign and Go, która może przydać się w razie przebicia opony, wyczerpania paliwa czy akumulatora. W cenie jest holowanie i zwrot kosztów wynajmu auta zastępczego. 

Jakby tego było mało, producent dorzuca bezpłatny 3-miesięczny abonament na pakiet SiriusXM All Access oraz oferuje różne opcje finansowania dla klientów o różnym spektrum zdolności kredytowej. Bardziej wymagający mogą zdecydować się na rozszerzoną gwarancję Maximum Care, obowiązującą do 8 lat i obejmującą ponad 5000 mechanicznych komponentów. Możliwe jest również dostarczenie zakupionego auta pod konkretny adres.

Czy to kolejny dobry ruch ze strony amerykańskiego oddziału Alfy Romeo, który wcześniej zdecydował się choćby na sponsorowanie wydarzenia Bimmerfest?

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Lamborghini Diablo SV-R sprzedane za 550 000 dolarów
Next post
Alfa Romeo Giulia Veloce po liftingu. Wciąż stawia kierowcę w centrum uwagi

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Alfa Romeo promuje certyfikowane auta używane w USA