fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Auto Moto Classic w Ostródzie – aktualizacja

Auto Moto Classic w Ostródzie – aktualizacja

Sezon targowy pojazdów zabytkowych rozpocznie się już w lutym –w jego ostatni weekend w Ostródzie odbędzie się impreza o nazwie Auto Moto Classic. Jest to kolejne wydarzenie w kalendarzu targowym pojazdów zabytkowych, co zdecydowanie cieszy.

Organizatorzy reklamują swoją imprezę jako największe w rejonie Warmii i Mazur święto zabytkowych aut. Zdecydowanie mają rację, bo w tym regionie nie było do tej pory wydarzenia dedykowanego pojazdom zabytkowym. Dlatego tym bardziej kibicujemy i będziemy przyglądać się bliżej.

Wystawa będzie częścią wydarzenia Auto Moto Arena, które odbędzie się już po raz czwarty w Ostródzie. Dwa dni wypełnią prezentacje pojazdów zabytkowych, projektów renowacji, produktów dedykowanych do aut zabytkowych, a przede wszystkim ma być okazją do spotkania miłośników tych pojazdów na początku sezonu. W wystawie będą uczestniczyć grupy rekonstrukcyjne w strojach z lat 20. do 80. Organizatorzy zapowiadają także specjalną kawiarenkę w stylu retro. Dla uczestników przewidziano konkurs elegancji, wybór najciekawszego „klasyka” targów, różne konkursy. Nie zapomniano o najmłodszych, dla których szykowana jest specjalna strefa.

Co czeka miłośników włoskiej motoryzacji? Zaprezentowana będzie Alfa Romeo Giulia GT 1600 Junior z 1974 roku przeznaczona na sprzedaż oraz Fiat 132 GLS. Liczymy, że impreza wyciągnie z garaży jakieś ciekawe okazy włoskich pojazdów z tego regionu, chociaż termin zimowy jest jednak dość ryzykowny. W sobotę o 17:00 planowana jest parada klasyków w hali 3.

Szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie na Facebooku:

https://www.facebook.com/Auto-Moto-Classic-203148276758963 oraz na stronie Auto Moto Areny

Cena biletu: 15 PLN (dzieci do 16-lat wstęp za darmo)

Tekst: Jakub Strzemżalski

Zdjęcia: Auto Moto Classic

Previous post
Fiat 500X Cross
Next post
Maserati Mexico Frua

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Auto Moto Classic w Ostródzie – aktualizacja