fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Auto Moto d’Epoca już w tym tygodniu

Auto Moto d’Epoca już w tym tygodniu

W najbliższy czwartek 26. października rozpoczyna się Auto Moto d’Epoca, 34. edycja targów zabytkowej motoryzacji w Padwie. Co nas czeka? Ponad 5000 aut na sprzedaż, profesjonalni dealerzy pojazdów zabytkowych, wystawcy z głównych klubów włoskich, pełen przekrój włoskiej motoryzacji oraz aukcja domu Bonhams.

Targami w Padwie zachwycaliśmy się już w 2012 roku, kiedy to po raz pierwszy udało nam się odwiedzić tę imprezę. Koniec października to dobry  moment na złapanie ostatnich promieni południowego słońca i naładowanie baterii przed ponurą zimą.

Targi przyciągają ponad 100 tys. odwiedzających, na których czeka ponad 1600 wystawców. Pośród profesjonalnych dealerów i wielu egzotycznych aut znajdziecie również mnóstwo indywidualnych wystawców, ofert kupna pojazdów w stanie zarówno kolekcjonerskim, jak i do remontu. Zawsze warto obejść teren targów i poszperać po okolicznych parkingach, bo jakimś trafem wiele ciekawych aut z rąk prywatnych czeka tam zaparkowanych 🙂

FCA zaprezentuje kilka ciekawych modeli ze swojej kolekcji Heritage: Alfa Romeo 33.3 Le Mans, Fiat 525 SS, Lancia Aprilia oraz rajdowy Fiat 124 Abarth Gr. 4 w barwach Olio Fiat. Na swoim stoisku zaprezentują również m.in. ofertę certyfikacji autentyczności aut z grupy FCA, fabryczne manuale serwisowe, które niedługo będą w oficjalnej sprzedaży oraz współczesne modele Alfy 4C oraz Abartha 124 Spider. Zapowiada się ciekawie!

W tym roku ponownie wybieramy się na targi i będziemy je relacjonować w naszym kanale na Instagramie. Transmisje zaczniemy prawdopodobnie w środę po południu, kiedy to ruszymy w drogę.

Dla zaostrzenie apetytu zapraszamy do wideo relacji z targów z 2015 roku 🙂

Tekst: Jakub Strzemżalski

Zdjęcia: FCA Heritage

Poprzedni wpis
Trasa Transfogaraska – czy rzeczywiście najlepsza?
Następny wpis
Tipo we włoskiej służbie mundurowej

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
Udostępnij

Auto Moto d’Epoca już w tym tygodniu