fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

FCA Heritage weźmie udział w Auto e Moto d’Epoca 2018

FCA Heritage weźmie udział w Auto e Moto d’Epoca 2018

FCA Heritage potwierdziło swoją obecność na jednym z najbardziej fascynujących pokazów poświęconych klasycznym samochodom. Włoskie dziedzictwo znajdzie się po raz kolejny w centrum uwagi, tym razem w Padua Exhibition Centre, w Padwie.

Jedenaście hal i aż 90 000 m² powierzchni wystawienniczej. Pokaźna liczba 1600 wystawców i jeszcze bardziej imponujące 5000 samochodów. To tylko niektóre statystyki, podkreślające znaczenie kulturowe Auto e Moto d’Epoca, które już od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń poświęconych klasycznym pojazdom we Włoszech i nie tylko.

Zwiedzający będą mogli podziwiać ikony przeszłości, teraźniejszości, a także przyszłości. To impreza skierowana do osób reprezentujących każde z pokoleń. Na tym wyjątkowym spotkaniu kultury, obyczajów, technologii i designu, znajdzie się również FCA Heritage, które zaprezentuje jedne z najbardziej ikonicznych modeli w swojej historii. Tak przynajmniej wynika z oficjalnego komunikatu, choć oddział FCA zajmujący się klasyczną, włoską motoryzacją nie podał jakichkolwiek konkretów.

Bilety można nabyć drogą internetową za dodatkową opłatą 1 euro. Pojedyncza wejściówka na czwartek, 25 października 2018 roku, kosztuje 45 euro – przy okazji organizator wspomina, że nie przewiduje zniżek na pierwszy dzień imprezy. Za to za wejście w piątek odwiedzający zapłacą 30 euro, a za sobotę – 25 euro. Dwudniowa przepustka to wydatek 46 euro (ważna w sobotę i niedzielę), a trzydniowa – 76 euro (ważna od piątku do niedzieli). Dzieci do lat 12 oraz osoby ze stopniem inwalidztwa powyżej 80% będą mogły wejść za darmo. We wszystkie wspomniane dni wystawę będzie można podziwiać w godzinach od 9:00 do 19:00, wyjątkiem ma być o godzinę krótszy czwartek.

W sobotę odbędzie się aukcja Bonhams, podczas której sprzedana zostanie jedyna w swoim rodzaju Alfa Romeo 155 GTA Stradale. To kolejny mocny argument przemawiający za uczestnictwem w tym wydarzeniu. Więcej informacji o imprezie motoryzacyjnej Auto e Moto d’Epoca znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Poprzedni wpis
Giulietta w BTCC na Brands Hatch zajęła 3. miejsce
Następny wpis
Alfa Romeo Castello – tak ma się nazywać większy od Stelvio SUV

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

FCA Heritage weźmie udział w Auto e Moto d’Epoca 2018