fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

FCA Heritage otwiera nowe punkty we Włoszech

FCA Heritage otwiera nowe punkty we Włoszech

Kilka miesięcy po świętowaniu piątego roku swojej działalności, dział Heritage otwiera nowe punkty Heritage we współpracy z Motor Villages of Rome i Palermo. Punkty te umożliwiają oferowanie usług najbardziej cenionych przez entuzjastów samochodów zabytkowych, w tym możliwość uzyskania „Świadectwa Pochodzenia”, poddania zabytkowego samochodu inspekcji w celu uzyskania Certyfikatu Autentyczności oraz zakupu artykułów handlowych i wyboru części zamiennych specjalnie dedykowanych modelom zabytkowym.

Inauguracja Punktów Dziedzictwa w Rzymie i Palermo stanowi kontynuację bardzo udanego projektu zapoczątkowanego przez Mirafiori Motor Village i Motor Village w Arese, potwierdzając znaczenie ich usług dla kolekcjonerów. Wyspecjalizowany personel będzie służył klientom, aby zapewnić dedykowaną pomoc dostosowaną do pragnień koneserów: Heritage Points stają się w ten sposób ambasadorami i promotorami projektu, oferując wysokiej jakości usługi i wiedzę fachową, jednocześnie zwiększając sieć obecności we Włoszech.

Inicjatywę wesprze specjalna kampania, której punktem wyjścia będzie tradycyjna promocja poprzez kanały prasy lokalnej oraz bezpośredni kanał kontaktu „zorientowany cyfrowo”, czyli poprzez strony internetowe i sieci społecznościowe Motor Villages. Projekt będzie również promowany na stronach Departamentu Dziedzictwa na Facebooku i Instagramie, na których materiały przekroczyły już 37 milionów wyświetleń.

W związku z rosnącym zainteresowaniem, jakie wzbudza ta inicjatywa oraz wieloma owocnymi współpracami nawiązanymi z prestiżowymi partnerami w różnych krajach europejskich, projekt zostanie wkrótce rozszerzony na kolejne, a konkretnie na Wielką Brytanię, Niemcy i Szwajcarię – czyli rynki, na których kult włoskich samochodów zabytkowych jest szczególnie silny.

Dział Heritage został utworzony w 2015 roku. Jego główną misją jest zachowanie i waloryzacja ogromnego dziedzictwa historycznego marek Abarth, Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Firma ma w swojej flocie ponad 600 egzemplarzy w stanie wzorcowym. Projekt Heritage wykracza poza konserwację mając na celu również wzmocnienie i ożywienie fascynującego dziedzictwa motoryzacyjnego bogatego w historię: przeszłość, która zasługuje na przekazanie jako chwalebny przykład wciąż tętniącego życiem dnia dzisiejszego. Jego działania obejmują serię wystaw statycznych, udział w wielu konkursach zarezerwowanych dla samochodów klasycznych oraz ofertę licznych usług poświęconych sektorowi zabytkowemu.

Niedawno FCA Heritage officine Classiche zostało poddane modernizacjom.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Ferrari Enzo sprzedane za ponad 2 mln dolarów
Next post
Ferrari F8 Tributo sportowym kobiecym samochodem roku

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

FCA Heritage otwiera nowe punkty we Włoszech