fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Oto efekty indywidualizacji z programem Ferrari Tailor Made

Oto efekty indywidualizacji z programem Ferrari Tailor Made

Po wprowadzeniu edycji specjalnej J50 pod koniec 2016 roku, w celu uczczenia w Japonii 50-lecia Ferrari, włoska firma po raz kolejny pokazała swoje uznanie dla Kraju Wschodzącego Słońca, tym razem poprzez demonstrację możliwości programu Tailor Made.

Ferrari zorganizowało w Tokio specjalne wydarzenie zatytułowane The Art of Ferrari Tailor Made, podczas którego zaprezentowano 9 modeli będących efektem wspomnianego programu. Ze specjalnych zaproszeń skorzystało aż 300 gości, których łączyła wspólna pasja do włoskiej marki.

Ferrari Tailor Made to ekskluzywny program dla klientów pragnących dostosować każdy element swojego samochodu do indywidualnych potrzeb, tworząc niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju pojazd, odzwierciedlający osobowość i gust właściciela. Ferrari we wrześniu 2018 roku otworzyło nową strefę Tailor Made i atelier w Centro Stile Ferrari w Maranello, aby wzbogacić ekskluzywne doświadczenie personalizacji dla klientów, co podkreśla DNA Ferrari – innowacyjność, elegancję, technologię, dziedzictwo, kunszt i pasję.

Ponadto włoska marka stworzyła 9 specjalnych samochodów z myślą o klientach w Japonii – wszystkie zostały zaprezentowane podczas jednego wydarzenia. Inspiracją dla tych pojazdów była szeroko rozumiana kultura japońska, innowacyjność, tradycja i estetyka.

Co ciekawe, samo wydarzenie odbyło się w ambasadzie Włoch w Tokio. To właśnie tam zaprezentowano włoskie rzemiosło, elegancję i design. Umożliwił to m.in. Giorgio Starace, piastujący stanowisko ambasadora Włoch. Na imprezie pojawili się także: Yusuke Iseya (japoński aktor) i Davide Crippa (podsekretarz stanu, zajmujący się rozwojem gospodarczym).

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Poprzedni wpis
Nasza Giulietta TCR zajęła 3. miejsce w pierwszym wyścigu
Następny wpis
Dziś wyścig na Monzie. Nasi 3 zawodnicy wystartują w PRO

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Oto efekty indywidualizacji z programem Ferrari Tailor Made