fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Runda na Hungaroringu już za nami

W czwartek, 4 czerwca 2020 roku, odbyła się trzecia runda jednomarkowej serii R.S. 01 Trophy organizowanej przez ACLeague w symulatorze Assetto Corsa. Na najwyższym serwerze PRO wystartowało 6 reprezentantów ForzaItalia.pl Driver Academy.

W sesji kwalifikacyjnej Rafał Dziki z czasem 1:41.438 zajął trzecią lokatę. Dwa miejsca dalej znalazł się Aleksander Bogusławski z czasem słabszym o zaledwie 0,005 sekundy. DubSon był 15., Paweł Jarzębowski 21., Mateush92 22., zaś Mknbl – 24.

W pierwszym wyścigu Rafał Dziki dowiózł trzecią pozycję do mety. Mniej niż dwie minuty przed końcem Aleksander Bogusławski, jadący na czwartym miejscu, ze względu na problemy techniczne musiał wycofać się z dalszej rywalizacji. DubSon był 14., Mateush92 19., Mknbl 20., a Paweł Jarzębowski – 26.

W drugim wyścigu żaden z kierowców ekipy ForzaItalia.pl Driver Academy nie dojechał w pierwszej dziesiątce. Najwyżej sklasyfikowany został Rafał Dziki – na 12. miejscu. Za nim znaleźli się: DubSon na 16., Mknbl na 19., Paweł Jarzębowski na 21., Aleksander Bogusławski na 24. i Mateush92 na 26.

Kolejny nasz zawodnik, MrFloyd, startował na serwerze SEMI, gdzie zajął 20. i 13. lokatę.